Gregor Arbet: võidu tõi võistkonnamäng ({{commentsTotal}})

Korvpalli Eesti meistrivõistlustel tänavu kaotuseta püsiv BC Kalev/Cramo alustas ka finaalseeriat Tartu Ülikool/Rocki vastu kindla võiduga, alistades tartlased nelja võiduni mängitava seeria avakohtumises 97:81.

„Arvan, et võidu tõi võistkonnamäng. Meil olid mehed üle pika aja rivis tagasi, kõik, kes platsile läksid, andsid oma panuse. Võistkonna võit,” kommenteeris Kalev/Cramo kapten Gregor Arbet ETV spordisaatele. „Täna meil õnnestus, visked tabasid ja saime suhteliselt vabalt visata, aga see on kõigest esimene mäng. Annab eneseusku küll, aga ka eelmisel aastal olime 1:0 ees. Täna tunneme rõõmu, aga homme algab töö jälle peale, ülehomme uus mäng.”

„Ei õnnestunud täna asjad. Algus oli natuke konarlik ja teine poolaeg ei õnnestunud enam üldse. Igas asjas olime natuke kehvemad kui nemad,” tõdes Rocki mängija Tanel Kurbas.

Toimetaja: Maarja VärvMattias Käit: Fulhamis ollakse uhked, et mind koondisse kutsutakse

18-aastane Mattias Käit mängib klubijalgpalli Inglismaal Fulhamis ning tema sõnul ollakse seal väga uhked, kui noormees ka Eesti A-koondisse kutseid teenib.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.