Kruuda jätab hooaja vahele, Järveoja istub Pärna autosse ({{commentsTotal}})

Neljapäeval algaval Portugali rallil stardib Sander Pärn WRC2 klassis uue kaardilugejaga. Kuna Karl Kruuda jätab tänavuse hooaja vahele, siis 2007. aastast temaga koostööd teinud ja nüüd vabaks jäänud Martin Järveoja istub Pärna kõrvale.

Kuna Karl Kruuda WRC2 hooaeg jääb vahele – kogu pere keskendub praegu täielikult firmale –, siis et mitte aastat päriselt maha kanda, otsustati Martin Järveojale pakkuda MM-tasemel tööd Sander Pärnaga.

Kruuda ise annab Pärnale rajainfot nii võistluste eel kui ralli ajal, lisaks aitab taktika- ja rehvivalikul ning koolitab ka nooremat venda Gustavit, proovis end vormis hoida legendi koostamisel, et tulla uuel aastal starti kõrgeimate eesmärkidega.

Pärn ja Järveoja said koostööd proovida sel nädalavahetusel kodustel kruusateedel, läbiti tervelt 88 trennikilomeetrit. „Koostöö sujus üle ootuste hästi, kuna minu ja Karl Kruuda legendisüsteem ja rajanägemus on suhteliselt sarnased, kuna oleme mõlemad kunagised Urmo Aava ja Kuldar Siku õpilased,” rääkis Pärn ETV spordisaatele.

Kaks aastat sõitis Pärn James Morgani ja ingliskeelse legendi järgi. „Avanes võimalus Martiniga sõita ja otsustasin sellest võimalusest kinni võtta, Martini näol on ikkagi tegemist Eesti ühe parima kaardilugejaga. Usun, et valik on õige, siit on väga hea minna teist aastat järjest WRC2-le vastu,” arvas Pärn.

„Sandriga praegu on aastane plaan, vaatame, mis tulevik toob,” lausus Järveoja. „Samamoodi nagu sõitjad, peavad ka kaardilugejad end vormis hoidma, kindlasti see tuleb mulle kasuks. Iga kilomeeter, mida kaardilugeja kogeb, on kasulik. Nüüd ka veel minu jaoks uue M-Spordi professionaalse tiimiga, see annab ka kindlasti palju juurde.”

Toimetaja: Maarja VärvFOTOD | Maadluslegend August Englas saadeti viimsele teekonnale

Täna toimus 21. märtsil meie seast lahkunud kahekordse maadluse maailmameistri August Englase ärasaatmine.

tennis
Ratastoolitennisistid tõid turniirilt Eestile 11. koha

Eesti ratastoolitennisistid Viljar Villiste, Mait Mätas ja Urmo Voogla võitlesid Eestile Portugalis toimunud World Team Cup Euroopa kvalifikatsioonivõistlusel 11. koha. Turniiri võidu noppis Poola.