Eesti noori saatis Tartus peetud võistlustantsu MK-etapil edu ({{commentsTotal}})

Madis Abel ja Aleksandra Galkina saavutasid Poolas toimunud Euroopa meistrivõistlustel standardtantsudes 7. koha. Tartus jagati aga maailmakarika punkte noortele võistlustantsijatele.

Esmakordselt Tartus toimunud võistlustantsu MK-etapp, mille korraldasid endised tipptantsijad Martin Parmas ja Kaisa Oja-Mehine, oli tõeliseks mammutvõistluseks. Suure huvi tõttu tantsiti katkematult varahommikust südaööni, sest algajatest kuni tippudeni käis tantsupõrandal kokku üle 700 paari.

„Üleüldse on see kõige kõvem võistlus, mida oleme teinud ja mida Tartu rahvas näha saab,” tõdes võistluse üks korraldajatest Kaisa Oja-Mehine ETV spordisaatele.

Pingutus tasus ära, sest Eesti noori saatis MK-arvestuses ka edu. Korraldajate koduklubi Prestige’i talendikas paar, 12-aastane Robert Veide ja 11-aastane Amanda Rebeca Padar võitsid ladina-ameerika tantsudes esikoha juunior 1 klassis ja jõudsid finaali ka palju vanemate ehk kuni 15-aastaste konkurentsis, kus saavutasid hinnatava kuuenda koha.

Kahes vanuseklassis läbi löömiseks tuli noortel esitada mitukümmend tantsu ja finaalides seada samme Amanda Rebeca ema Gerli Padari laulude saatel.

Kuni 18-aastaste standardtantsudes said esikoha Werner Robert Laaneots-Silvia Susanne Barjabin Leevi klubist ja kuni 13-aastaste seas Kreedo klubi tantsijad Georgi Klementjev-Nicole Kesner.

Tantse hindas 31 kohtunikku kümnest riigist.

Toimetaja: Maarja VärvKullamäe: Cramo on alati kullale favoriit number üks

Eesti korvpallimeistrivõistlustel tehakse homme algust põhiturniiri viimase vooru kohtumistega. Reedel peavad igipõlised rivaalid Kalev/Cramo ja Tartu Ülikool järjekordse lahingu, seekord põhiturniiri võidu nimel.

Westbrooki kangelasteod aitasid Thunderi lisaajal võidule

Korvpalliliigas NBA nihutas kolmapäeval taas piire Oklahoma City Thunderi (43-31) tagamees Russell Westbrook, kes tegi järjekordse ajaloolise kolmikduubli ning aitas oma koduklubi võõrsil lisaajal 114:106 võidule Orlando Magicu (27-48) üle.

Vaata videot!

Euroopa väike jääaeg ehk kuidas sai iluuisutamine alguse

Juba kiviajal panid inimesed endale talla alla sirged luutükid ja käisid nendega uisutamas. Hiljem aga võeti kasutusele raud ja loomulikult hakati kohe ka uisuterasid valmistama.

Premier League alustas aegade suurimat võitlust piraatluse vastu

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga on asunud võitlusse ebaseaduslike otseülekannete vastu Suurbritannias ja välismaal. Kasutusele võetud meetmed olevat praegu karmimad kui kunagi varem.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.