Poksikoondise peatreener: meil on tasemega poksijaid, läbimurdeks on vaja eneseusku ({{commentsTotal}})

Bakuus toimuval viimasel olümpiakvalifikatsiooniturniiril tuleb Eesti poksijatel jõuda Riosse pääsemiseks oma kehakaalus viie parema hulka. Kohta püüavad Kaupo Arro, Ainar Karlson, Eesti eelmise aasta parim poksija Kirill Serikov ning Artur Zarva.

Poksikoondise peatreener Ervin Kade on optimistlik, et pigem vähemalt ühe mehega Riosse jõutakse. „Meil tasemega poksijaid on, aga läbimurde jaoks on vaja eneseusku. On vaja võtta sellised riskid vastu, et pead kas või üle süte kõndima, et sinna jõuda. Me oleme selleks valmis,” ütles Kade ETV spordisaatele. „Minu lootused teise kvalifikatsiooni suhtes on suuremad. Ma ei mõtle üldse selle peale, et võitleme olümpiakoha peale, vaid me võitleme igal treeningul, iga päev selle olümpiakoha eest.”

Laupäeva õhtul sai Tallinnas näha Eesti aasta tippmatši, kui meie profipoksi esinumber ja Balti meister Pavel Semjonov alistas kohtunike otsusega kergkeskkaalu matšis profipoksis tugevat tõusu tegeva ja teist õhtut järjest võidelnud Mirkko Moisari.

Toimetaja: Maarja VärvEesti Kergejõustikuliit esitles uut järelkasvutiimi koosseisu

Eesti Kergejõustikuliit esitles Utilitas järelkasvutiimi 2017 koosseisu, kuhu pääsesid kuus 2016. aastal U23 vanuseklassis tugevaimaid tulemusi näidanud sportlast.

tennis
Ivanov Prantsusmaal kvalifikatsioonist edasi ei pääsenud

Vladimir Ivanov piirdus Prantsusmaal St Brieuc’s alanud 43 000 euro suuruse auhinnafondiga ATP Challengeri tenniseturniiril kvalifikatsiooni avaringiga.