Poolas jätkav Täht: kõik on viimase peal, mulle väga meeldib seal mängida ({{commentsTotal}})

Poolas Lubini Cuprumis oma esimese välishooaja selja taha jätnud võrkpallur Robert Täht hindab hooaega kõrgelt ning kõrgelt hinnatakse Poolas ka teda ennast.

Lubini Cuprumis pingipoisina alustanud Robert Täht võitles end lõpuks välja kindlaks põhikoosseisumeheks. Aasta jooksul õpitut hindab ta kõrgelt. „Võib-olla kõige rohkem vastuvõtu pool, sellega sai palju vaeva nähtud ja kõva lihvimine käis terve hooaja. Aga arvan, et teised elemendid samamoodi,” rääkis Täht ETV spordisaatele.

Cuprum lõpetas liiga viienda kohaga. „See on õiglane tulemus sel aastal. Me ei ületanud võib-olla mingeid ootusi, samas täitsime selged eesmärgid, viies koht oli meie eesmärk. Võitsime enda tasemel olevad meeskondi ja tegelikult hooaja keskel võitsime ka endast tugevamaid võistkondi, lõpetuseks aus viies koht,” arvas Täht.

Poola liigast räägib Täht ainult ülivõrdes. „Kõik on viimase peal. Ausalt, käsi südamel, mulle väga-väga meeldis seal mängida, mulle meeldis, et publikule meeldis. Atmosfäär oli igal mängul väga kõva, kohe oli näha, et rahvale läheb reaalselt korda ka see, mis toimub. Väga positiivne,” sõnas Täht.

Cuprum hindas ka Tähe panust ning soovis algselt kahe aasta pikkust lepingut veel pikendada, nii et praegu on Täht nendega seotud ka järgmised kaks hooaega.

„Robert sai muidugi tulles kohe aru, et pole lihtne tulla suurde mängu, kus on palju pingeid peal,” kommenteeris Eesti võrkpallikoondise ja Lubin Cuprumi peatreener Gheorghe Cretu. „Aga kui tema aeg kätte jõudis, oli ta omal kohal ja lõpetas hooaja väga hästi.

Toimetaja: Maarja VärvKullamäe: Cramo on alati kullale favoriit number üks

Eesti korvpallimeistrivõistlustel tehakse homme algust põhiturniiri viimase vooru kohtumistega. Reedel peavad igipõlised rivaalid Kalev/Cramo ja Tartu Ülikool järjekordse lahingu, seekord põhiturniiri võidu nimel.

Westbrooki kangelasteod aitasid Thunderi lisaajal võidule

Korvpalliliigas NBA nihutas kolmapäeval taas piire Oklahoma City Thunderi (43-31) tagamees Russell Westbrook, kes tegi järjekordse ajaloolise kolmikduubli ning aitas oma koduklubi võõrsil lisaajal 114:106 võidule Orlando Magicu (27-48) üle.

Vaata videot!

Euroopa väike jääaeg ehk kuidas sai iluuisutamine alguse

Juba kiviajal panid inimesed endale talla alla sirged luutükid ja käisid nendega uisutamas. Hiljem aga võeti kasutusele raud ja loomulikult hakati kohe ka uisuterasid valmistama.

Premier League alustas aegade suurimat võitlust piraatluse vastu

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga on asunud võitlusse ebaseaduslike otseülekannete vastu Suurbritannias ja välismaal. Kasutusele võetud meetmed olevat praegu karmimad kui kunagi varem.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.