Eesti võrkpallikoondis alustas ettevalmistust Euroopa liigaks ({{commentsTotal}})

Eesti meeste võrkpallikoondis alustas Rakveres ettevalmistust Euroopa liiga mängudeks. Puhkust saavad veel Prantsusmaalt naasvad Ardo Kreek ja Kert Toobal.

Rakvere spordihoone pallisaali kogunesid täna rahulolevad võrkpallurid. Eriti hea hooaja tegid Poolas viienda koha saanud Keith Pupart ja Robert Täht.

"Tõesti võib öelda, et minu karjääri parim hooaeg," sõnas Pupart ETV-le. "Olin positiivselt üllatunud, et liiga kui selline oli tõesti tunduvalt parem kui näiteks Prantsusmaal. Kindlasti vastas ootustele."

"Sain seal minna üle kivide-kändude," lausus Täht. "Alguses alustasin pingi pealt, lõpetasin põhikoosseisus. Loen seda väga kordaläinud aastaks."

Renee Teppanil on kaelas Austria meistrikuld ja ka vaim värske. "Sai siin isegi korra üle seitsme aasta soojamaareisil käidud. Pärast sellist pikka hooaega on hea lasta kas või nädalake vaimul puhata. Küll see pallitunnetus tuleb mõne päevaga. Füüsiline vorm on ka hea, see ei kao nii kiiresti. Tähtis oligi vaimu puhata."

Andri Aganitsa klubi Poitiers' oli eesmärk liigasse püsima jääda, see sai täidetud. "Kindlasti väga tubli hooaeg. Potentsiaali oli rohkem, aga lihtsalt ei olnud õnne ka. Lõpuks kaotasime veerandfinaalis finalistile. Ma arvan, et võib hooajaga rahule jääda. Kindlasti on nüüd võimalus ka järgmine aasta teha samm edasi, mis oleks loogiline jätk."

Oliver Venno oleks Türgis rohkem mänguaega ihanud. Järgmise hooaja plaanid on lahtised, laual on paar pakkumist. "Sinnasamasse klubisse ei jää. Leppisime kokku, et ikka ei jää. Ise soovisin seda ka. Kuigi treener ütles küll, et tema on huvitatud. Aga ütlesin, et pigem olgu see varuvariant kui midagi muud. Tahaks ikkagi mängida."

Nüüd ootab ees pikk koondisesuvi. Euroopa liiga alustab juunis.

Toimetaja: Siim BoikovFOTOD | Maadluslegend August Englas saadeti viimsele teekonnale

Täna toimus 21. märtsil meie seast lahkunud kahekordse maadluse maailmameistri August Englase ärasaatmine.

tennis
Ratastoolitennisistid tõid turniirilt Eestile 11. koha

Eesti ratastoolitennisistid Viljar Villiste, Mait Mätas ja Urmo Voogla võitlesid Eestile Portugalis toimunud World Team Cup Euroopa kvalifikatsioonivõistlusel 11. koha. Turniiri võidu noppis Poola.