Eesti ragbikoondis soovib kodusel turniiril Montenegrolt revanši ({{commentsTotal}})

Eesti ragbikoondis valmistuv peagi Tallinnas algavaks Euroopa rahvaste karikaturniiri kolmanda divisjoni kohtumiseks ja "Ringvaade" tutvustas seda eestlaste seas võrdlemisi vähetuntud spordiala.

"Esimest korda on antud meile korraliku turniiri läbiviimine," lausus Eesti Ragbi Liidu president Ragnar Toompere. "Eestisse tulevad Montenegro, Slovakkia ja Valgevene. Nende vahel selgitame välja, kes jõuab kõrgemale tasemele."

Kolmapäeval kell 17.30 kohtuvad Kalevi staadionil Eesti ja Montenegro. "Eelmisel aastal kaotasime Montenegrole kahe punktiga, nii et meil on sel aastal erakordne motivatsioon neile ära teha."

Toompere sõnul on Eestis harrastajaid rohkem kui sadakond. Lisaks tallinlastele veel tartlased eesotsas Erasmusega tudengitega. Samuti on punt nii Pärnus, Narvas kui ka Märjamaal.

"Selle mängu peamine võlu on see, et sul on väljakul vaja tervet läbilõiget ühiskonnast," jätkas Toompere. "Sul on vaja paar kiiret poissi, paar suurt poissi, paar pikka poissi. Haiget saab, aga puhas kontakt ja mees-mehe vastu minek ongi see, mis mängu juures võlub."

Toimetaja: Siim BoikovMattias Käit: Fulhamis ollakse uhked, et mind koondisse kutsutakse

18-aastane Mattias Käit mängib klubijalgpalli Inglismaal Fulhamis ning tema sõnul ollakse seal väga uhked, kui noormees ka Eesti A-koondisse kutseid teenib.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.