Tallinna lennujaamas heisati MM-i auks Zoom8 klassi puri ({{commentsTotal}})

Purjetamise Zoom8 klassi maailmameistrivõistlused toimuvad küll alles augusti alguses Kuressaares, kuid Tallinna lennujaamas heisati Zoomi paadil puri juba täna. Paat jääb lennujaama seitsmendasse väravasse lendajaid tervitama kuni MM-i lõpuni.

MM-i korraldab Saaremaa Merispordi Selts koostöös jahtklubide liiduga. "Saaremaa Merispordi Seltsile on see väga tõsine väljakutse, kuna läbi ajaloo on see esimene MM üldse Saaremaal mis iganes spordialal," sõnas võistluste peakorraldaja Margus Männik. "Ja nüüd õnneks purjetamises. Saarlaste jaoks on see kindlasti spordi tippsündmus 2016, mis toob Saaremaale nädalaks vähemalt pool tuhat inimest."

MM-ile on oodata kuni 150 sportlast, Eestit asub esindama paarkümmend noort purjetajat, nende seas ka meie parimad Keith Luur, Marie Pihlas ja Jakob Haud.

Toimetaja: Siim BoikovKullamäe: Cramo on alati kullale favoriit number üks

Eesti korvpallimeistrivõistlustel tehakse homme algust põhiturniiri viimase vooru kohtumistega. Reedel peavad igipõlised rivaalid Kalev/Cramo ja Tartu Ülikool järjekordse lahingu, seekord põhiturniiri võidu nimel.

Westbrooki kangelasteod aitasid Thunderi lisaajal võidule

Korvpalliliigas NBA nihutas kolmapäeval taas piire Oklahoma City Thunderi (43-31) tagamees Russell Westbrook, kes tegi järjekordse ajaloolise kolmikduubli ning aitas oma koduklubi võõrsil lisaajal 114:106 võidule Orlando Magicu (27-48) üle.

Vaata videot!

Euroopa väike jääaeg ehk kuidas sai iluuisutamine alguse

Juba kiviajal panid inimesed endale talla alla sirged luutükid ja käisid nendega uisutamas. Hiljem aga võeti kasutusele raud ja loomulikult hakati kohe ka uisuterasid valmistama.

Premier League alustas aegade suurimat võitlust piraatluse vastu

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga on asunud võitlusse ebaseaduslike otseülekannete vastu Suurbritannias ja välismaal. Kasutusele võetud meetmed olevat praegu karmimad kui kunagi varem.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.