Sõudmise EM-il domineerisid britid ja sakslased, medalitega naasevad kõik Balti riigid ({{commentsTotal}})

Suurbritannia lipp
Suurbritannia lipp Autor/allikas: AFP/Scanpix

Eelmisel nädalalõpul Saksamaal Brandenburgis peetud sõudmise Euroopa meistrivõistluste edukaimateks riikideks osutusid Suurbritannia ja Saksamaa.

Enim kuldasid võitnud britid teenid neli esikohta, kaks hõbemedalit ja ühe pronksmedalit. Saksamaa sai kolm kuldmedalit, kuus hõbedat ja ühe pronksi. Kolmas oli Horvaatia kahe kullaga.

Ühe EM-tiitli teenisid Brandenburgis Eesti kõrval ka Holland, Valgevene, Iirimaa, Austria, Ungari, Šveits ja Slovakkia. Väga edukas oli ka kaks hõbedat ja ühe pronksi saanud Leedu.

Meeste ühepaadil kordas mullust esikohta 27-aastane horvaat Damir Martin, kes neljapaadil võitnud ka kaks MM-tiitlit ja ühe olümpiahõbeda. Teiseks tuli leedulane Mindaugas Griskonis ja kolmndaks tšehh Ondrej Synek.

Naiste samal alal krooniti esmakordselt Euroopa meistriks austerlanna Magdalena Lobnig, kellele järgnesid lätlanna Elza Gulbe ja Iirimaad esindav lätlanna Sanita Puspure.

Kuninglikes klassides ehk kaheksapaatidel moodustasid meestest esikolmiku Saksamaa, Venemaa ja Suurbritannia ning naistest Suurbritannia, Holland ja Venemaa.

Toimetaja: Siim BoikovVaata otse: POrtugal juhib uus-meremaa vastu kahe väravaga
Markelle Fultz ja NBA komissar Adam SilverMarkelle Fultz ja NBA komissar Adam Silver
Soomlane valiti NBA draftis seitsmendana, Butler lahkus Bullsist

Möödunud öösel leidis Brooklynis aset järjekordne korvpalliliiga NBA draft. Esimese kümne valitu hulka kuulus kaks eurooplast.

BFC Daugavpilsi buss põles Lätis maatasaBFC Daugavpilsi buss põles Lätis maatasa
FOTO | Noori Läti jalgpallureid vedanud buss põles maatasa

Karikamängult naasnud BFC Daugavpilsi üht noortevõistkonda vedanud buss süttis eile põlema.

võrkpallitriumf
Gheorghe Cretu
Cretu: praegust koondist ei saa kolme aasta tagusega võrrelda

Eesti meeste võrkpallikoondis naasis täna Mehhikost Maailmaliiga kolmanda tugevusgrupi meistritena. Koondise peatreener Gheorghe Cretu rääkis ERR-ile, et on koondis kolme aasta jooksul märgatavalt arenenud.

Uuendatud: 22:15 
tennis
Petra KvitovaPetra Kvitova
Kvitova jõudis esimest korda pärast noarünnakut taas WTA turniiri finaali

Möödunud detsembris oma kodus noarünnaku ohvriks langenud tšehhitar Petra Kvitova jõudis esimest korda pärast intsidenti taas WTA turniiri finaali.