VIDEO | Sõudmise neljapaat tuli Euroopa meistriks ({{commentsTotal}})

{{1462691662000 | amCalendar}}

Eesti paarisaeruline neljapaat koosseisus Kaspar Taimsoo, Allar Raja, Tõnu Endrekson ja Andrei Jämsä võitis Euroopa meistrivõistlustel kuldmedali.

Finaalsõidu võitnud Eesti paatkonna aeg oli 6.29,82, teisena lõpetas Leedu ajaga 6.31,98. Kolmandana lõpetanud Venemaa aeg oli 6.32,27. Neljandaks jäänud Saksamaa kaotas Venemaale juba enam kui viie sekundiga. Viiendaks tuli Suurbritannia ning kuuendana lõpetas Ukraina.

Venemaa alustas võistlust väga hästi, juhiti nii 500, 1000 kui 1500 meetri vaheajapunktides. Eesti sõudjad suutsid Venemaa aga kinni püüda ning 300 meetrit enne lõppu liidriks tõusta. Lõpumeetritel möödus Venemaast ka Leedu.

Allar Rajale oli pühapäevane võit neljandaks EM-i kullaks 2008., 2009. ning 2012. tiitlivõitude järel. Nii Endrekson, Jämsä kui Taimsoo olid Euroopa meistriks tulnud varem kahel korral.

Toimetaja: Anders NõmmVaata otse: POrtugal juhib uus-meremaa vastu kahe väravaga
Markelle Fultz ja NBA komissar Adam SilverMarkelle Fultz ja NBA komissar Adam Silver
Soomlane valiti NBA draftis seitsmendana, Butler lahkus Bullsist

Möödunud öösel leidis Brooklynis aset järjekordne korvpalliliiga NBA draft. Esimese kümne valitu hulka kuulus kaks eurooplast.

BFC Daugavpilsi buss põles Lätis maatasaBFC Daugavpilsi buss põles Lätis maatasa
FOTO | Noori Läti jalgpallureid vedanud buss põles maatasa

Karikamängult naasnud BFC Daugavpilsi üht noortevõistkonda vedanud buss süttis eile põlema.

võrkpallitriumf
Gheorghe Cretu
Cretu: praegust koondist ei saa kolme aasta tagusega võrrelda

Eesti meeste võrkpallikoondis naasis täna Mehhikost Maailmaliiga kolmanda tugevusgrupi meistritena. Koondise peatreener Gheorghe Cretu rääkis ERR-ile, et on koondis kolme aasta jooksul märgatavalt arenenud.

Uuendatud: 22:15 
tennis
Petra KvitovaPetra Kvitova
Kvitova jõudis esimest korda pärast noarünnakut taas WTA turniiri finaali

Möödunud detsembris oma kodus noarünnaku ohvriks langenud tšehhitar Petra Kvitova jõudis esimest korda pärast intsidenti taas WTA turniiri finaali.