Novosjolov kaotas Eesti meistrivõistlustel juba 16 seas, võidud Priinitsale ja Embrichile ({{commentsTotal}})

{{1462630068000 | amCalendar}}

Tallinnas peetud epeevehklemise Eesti meistrivõistlustel tuli naistest võitjaks Irina Embrich ja meestest Sten Priinits.

Alagrupi puhaste paberitega läbinud Embrich alistas kaheksandikfinaalis Kaire Pekkermanni 15:2, veerandfinaalis Anu Hargi 15:9, poolfinaalis Katrina Lehise 15:12 ja finaalis Julia Beljajeva 15:12.

"Väga hea tunne, sest tulin loomulikult võitlema, aga nii pikk paus oli [eelmise finaaliga üheksa aastat - toim.]," kommenteeris Embrich ETV- le. "Ma peaaegu leppisin, et Eesti meistrivõistlused ei ole minu jaoks kuldsed."

"Julia ründas ka vahepeal ja hästi ründas. Aga tundsin, et kui ma jõu ja vihaga ei hakka minema, siis mul ei tule midagi välja."

Beljajeva oli olnud veerandfinaalis parem Julia Oleinikist 15:7 ja poolfinaalis Kristina Kuusest 15:12. Lehis alistas veerandfinaalis Nelli Paju 15:7 ja Kuusk Karoliine Loidi 15:8. Haiguse tõttu jättis Erika Kirpu võistluse vahele.

Meeste seas langes üllatuslikult juba 16 seas auti Nikolai Novosjolov, kes alistus Tõnis Rennule 14:15. Priinits oli finaalis parem Jüri Salmist 15:10. Poolfinaalides alistas Priints Eduard Lebedevi 15:5 ja Salm Peeter Turnau 15:11.

"Kuna Riole peale ei saa, siis tuleb panna siht Euroopa meistritiitli peale," tutvustas Priinits järgmisi eesmärke.

Toimetaja: Siim BoikovMattias Käit: Fulhamis ollakse uhked, et mind koondisse kutsutakse

18-aastane Mattias Käit mängib klubijalgpalli Inglismaal Fulhamis ning tema sõnul ollakse seal väga uhked, kui noormees ka Eesti A-koondisse kutseid teenib.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.