Rakvere Tarvas lasi lõpuminutitel käest viigi Infoneti vastu ({{commentsTotal}})

{{1462606588000 | amCalendar}}

Rakvere Tarvas oli Premium liigas lähedal viigipunktile kodus Tallinna Infoneti vastu, kuid pealinnaklubi saavutas lõpuminutite penaltist siiski võidu.

89. minutil tegi Rakvere mees Jaanus Kaasik karistusalas vea Ofosu Appiah'le ja kohtunik Andrei Karhu näitas talle punast kaarti. Tegemist oli Kaasiku jaoks juba teise eemaldamisega viimase kolme vooru jooksul.

Järgnenud 11 meetri karistuslöögi toimetas Rakvere puuriluku Sander Susi selja taha Nikolai Mašitšev, kes valiti ka kohtumise kõige paremaks mängijaks.

Rakvere jätkab nüüd ühe viigipunktiga kümne kaotuse kõrval tabelis viimasena. Infonetil on koos 24 punkti ja positsiooniks kolmas.

Mängueelsed kommentaarid:

Rakvere peatreener Valeri Bondarenko: "Mäng Narvaga oli meie šanss teenida punkte, kahjuks jäi see võimalus kasutamata. Üritame uuesti Infoneti vastu ja loodame pakkuda publikule väärika spektaakli."

Rakvere mängija Juhan Jograf Siim: "Hooaja algus pole sujunud päris nii nagu loodetud. Viimastes mängudes oleme kaitses asjad toimima saanud. Nüüd vaja rünnakul resultatiivsuses juurde panna! Taas on kodumäng ning soov kodupublikut viimaks rõõmustada on suur! Fännid tulge kindlasti staadionile kaasa elama ja jätame üheskoos punktid koju!"

Infoneti peatreener Aleksandr Puštov: “Kogu meeskond mõistab, et selles mängus on vaid üks eesmärk – võita!“

Infoneti mängija Aleksandr Kulinitš: “Sõidame Rakverre kolme punkti järele. Seejuures ei oma tähtsust asjaolu, et Rakvere asub tabelis viimasel kohal. Mängides ühtse meeskonnana võidame ning võitleme edasi meistritiitli nimel!“

Toimetaja: Siim SemiskarFOTOD | Maadluslegend August Englas saadeti viimsele teekonnale

Täna toimus 21. märtsil meie seast lahkunud kahekordse maadluse maailmameistri August Englase ärasaatmine.

tennis
Ratastoolitennisistid tõid turniirilt Eestile 11. koha

Eesti ratastoolitennisistid Viljar Villiste, Mait Mätas ja Urmo Voogla võitlesid Eestile Portugalis toimunud World Team Cup Euroopa kvalifikatsioonivõistlusel 11. koha. Turniiri võidu noppis Poola.