Taimsoo: päris mitu asja on hetkel väikese loksega ({{commentsTotal}})

Saksamaal Brandenburgis toimuval sõudmise EM-il piirdus Eesti paarisaeruline neljapaat (Andrei Jämsä, Allar Raja, Tõnu Endrekson, Kaspar Taimsoo) eelsõidus kolmanda kohaga ja peab jätkama laupäevases vahesõidus.

Otse pühapäevasesse finaali oleks neljapaadi viinud ainult eelsõidu võit, kuid mai lõpus olümpiapiletit jahtima asuv Venemaa paatkond konkurentidele sõnaõigust ei andnud. Terve distantsi vältel kolmandat kohta hoidnud Eesti neljapaat lõpetas võitjast rohkem kui üheksa sekundit hiljem.

"Ei tohiks teise tuhande alguses teisi paate nii palju eest ära lasta, kui nad tahavad minna,“ ütles ERR-ile Kaspar Taimsoo. „Peaks paremini või julgemalt sabas püsima. Teisalt, ma ise ütleksin, et täna küll ei tundunud, et väga palju võiks või saaks juurde panna, kui oleks vaja. Millegipärast tundub, et hetkel vähemalt on päris mitu asja väikese loksega, peab nendele küüned taha saama, et saaks need välja juurida."

Eesti paarisaeruline kahepaat koosseisus Sten-Erik Anderson, Oskar Kuzmin oli viimane nii oma eelsõidus kui ka lohutussõidus ja läheb homme C-finaalis vastamisi Hispaaniaga.

"Kuna me oleme küllaltki vähe kokku sõitnud, siis kõik see aur ja jõud, mis meil on - tänase raske ilmaga me ei saa hakkama," kommenteeris võistlust Sten-Erik Anderson. "Muud ei olegi. Ja teised on arvatavasti praegu tugevamad, kui meie. Võib-olla kümme sekundit suudaksime paremini sõita või konkureerida nendega, kellega me siin lohutussõidus olime. Potentsiaali on kindlasti, lihtsalt on vaja rohkem kokkusõitu harjutada. Tulevikus on kindlasti, mida oodata," lõpetas Anderson.

Toimetaja: Anders NõmmOtt Tänak
Ott Tänak näitas testikatsel 9. aega, kiireim oli Latvala

Sel nädalavahetusel sõidetava Argentina autoralli MM-etapi testikatse kiireim oli soomlane Jari-Matti Latvala (Toyota), kes sai 6,01 km pikkuse distantsi parimal läbimisel kirja tulemuse 4.02,0.

stuttgardi tenniseturniir
Maria Šarapov
Kontaveit kohtub Stuttgardi turniiri veerandfinaalis Maria Šarapovaga

Eesti esitennisist Anett Kontaveit (WTA 73.) kohtub Stuttgardis toimuval tenniseturniiril veerandfinaalis 15-kuulisest võistluskeelust vabanenud venelanna Maria Šarapovaga.

Tiit Sokk ja Eesti korvpallikoondisTiit Sokk ja Eesti korvpallikoondis
Eesti korvpallikoondise kutse läks 23 mängijale, Kotsar jääb kõrvale

Sel suvel peab Eesti korvpalli rahvuskoondis neli MM-i eelkvalifikatsiooniturniiri mängu, lisaks kuus-seitse kontrollmängu. Kandidaate kutsutute näol on sel aastal 23, koondise peatreener Tiit Sokk ootab neilt vastust hiljemalt juuni alguseks.

Stefan KüngStefan Küng
Kangert ja Taaramäe lõpetasid Romandia tuuri teise etapi peagrupis

Romandia velotuuril sõideti neljapäeval künklik 160,7 kilomeetri pikkune etapp, kus võidu jagasid šveitslane Stefan Küng (BMC Racing) ja ukrainlane Andriy Grivko (Astana). Kahe mehe duellis tõmbas finišiheitluses pikema õlekõrre 23-aastane Küng.

SnuukerSnuuker
VIKTORIIN | Kui hästi tunned snuukrit?

Hetkel peetakse Inglismaal Sheffieldis järjekordseid snuukri maailmameistrivõistlusi, mille eelringis osales esmakordselt ka eestlane. Turniiri toimumisest on insipireeritud ka meie tänane viktoriin. Head lahendamist!

Renoveeritud Kalevi spordihall.Renoveeritud Kalevi spordihall.
Renoveeritud Kalevi spordihalli avab Kalev/Cramo ja Pärnu Sadama mõõduvõtt

Alates eelmise aasta veebruarist suletud olnud legendaarne Kalevi spordihall avab peagi külalistele uksed. 1962. aastal valminud hall on arhitektuurilise mälestisena riikliku kaitse all ja nii on hoone väliskuju jäänud sisuliselt muutumatuks. Sisulised muutused on aga enam kui aasta väldanud tööde käigus märgatavad.

tennis
Vladimir IvanovVladimir Ivanov
Vladimir Ivanov pääses Usbekistanis poolfinaali

Vladimir Ivanov (ATP 444,) on Usbekistanis 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga Futures turniiril jõudnud poolfinaali.