Taimsoo: päris mitu asja on hetkel väikese loksega ({{commentsTotal}})

Saksamaal Brandenburgis toimuval sõudmise EM-il piirdus Eesti paarisaeruline neljapaat (Andrei Jämsä, Allar Raja, Tõnu Endrekson, Kaspar Taimsoo) eelsõidus kolmanda kohaga ja peab jätkama laupäevases vahesõidus.

Otse pühapäevasesse finaali oleks neljapaadi viinud ainult eelsõidu võit, kuid mai lõpus olümpiapiletit jahtima asuv Venemaa paatkond konkurentidele sõnaõigust ei andnud. Terve distantsi vältel kolmandat kohta hoidnud Eesti neljapaat lõpetas võitjast rohkem kui üheksa sekundit hiljem.

"Ei tohiks teise tuhande alguses teisi paate nii palju eest ära lasta, kui nad tahavad minna,“ ütles ERR-ile Kaspar Taimsoo. „Peaks paremini või julgemalt sabas püsima. Teisalt, ma ise ütleksin, et täna küll ei tundunud, et väga palju võiks või saaks juurde panna, kui oleks vaja. Millegipärast tundub, et hetkel vähemalt on päris mitu asja väikese loksega, peab nendele küüned taha saama, et saaks need välja juurida."

Eesti paarisaeruline kahepaat koosseisus Sten-Erik Anderson, Oskar Kuzmin oli viimane nii oma eelsõidus kui ka lohutussõidus ja läheb homme C-finaalis vastamisi Hispaaniaga.

"Kuna me oleme küllaltki vähe kokku sõitnud, siis kõik see aur ja jõud, mis meil on - tänase raske ilmaga me ei saa hakkama," kommenteeris võistlust Sten-Erik Anderson. "Muud ei olegi. Ja teised on arvatavasti praegu tugevamad, kui meie. Võib-olla kümme sekundit suudaksime paremini sõita või konkureerida nendega, kellega me siin lohutussõidus olime. Potentsiaali on kindlasti, lihtsalt on vaja rohkem kokkusõitu harjutada. Tulevikus on kindlasti, mida oodata," lõpetas Anderson.

Anett Kontaveit
Kontaveit parandas taas karjääri parimat edetabelikohta

Eesti esireket Anett Kontaveit tõusis värskes naiste tennise maailma edetabelis viis kohta ja paikneb nüüd karjääri kõrgeimal, 27. kohal.

VÕRKPALLI MM-VALIKTURNIIR
Eesti meeste võrkpallikoondisEesti meeste võrkpallikoondis
Belgia vastu avageimi võitnud Eesti võrkpallikoondis jäi MM-i ukse taha

Kortrijkis peetud 2018. aasta maailmameistrivõistluste Euroopa tsooni kolmanda valikringi turniiri võitis võõrustaja Belgia, kes alistas otsustavas kohtumises Eesti meeskonna 3:1 ning pääses tuleva aasta septembris Bulgaarias ja Itaalias toimuvale finaalturniirile.

Julia Beljajeva
Beljajeva teenis maailmameistrivõistlustelt pronksmedali

Saksamaal Leipzigis toimuvatel vehklemise maailmameistrivõistlustel võitis Julia Beljajeva naiste individuaalses epees pronksmedali. Poolfinaalis tuli eksmaailmameistril tunnistada lisaajal venelanna Tatjana Gudkova 13:12 paremust.

Uuendatud: 19:43
KERGEJÕUSTIKU U-20 EM
Johannes Erm
Erm pälvis U-20 EM-ilt hõbeda ja Tilga pronksi

Kergejõustiku kuni 20-aastaste Euroopa meistrivõistlustel Grossetos jätkavad pühapäeval kümnevõistlust Johannes Erm ja Kristo Tilga, kes avapäeva järel hoidsid vastavalt esimest ja neljandat kohta.

Uuendatud: 20:03
Chris FroomeChris Froome
Chris Froome võitis neljandat korda Prantsusmaa velotuuri

Prantsusmaa velotuuri võitis neljandat korda Chris Froome (Sky). Britt oli olnud parim ka 2013. ning 2015. ja 2016. aastal.

Jürgen Zopp
Jürgen Zopp võitis Saksamaal tenniseturniiri

Jürgen Zopp (ATP 480.) võitis Saksamaal Kasselis peetud 25 000 USA dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiri, kui alistas finaalis sakslase Jan Choinski (ATP 483.) 6:3, 6:2.

tennis
Natsitervitus Stockholmi tenniseturniirilNatsitervitus Stockholmi tenniseturniiril
Stockholmi turniiri poolfinaali katkestas natsihõige

Stockholmis peetavatel Rootsi lahtistel meistrivõistlustel tennises juhtus eilses meeste üksikmängu poolfinaalis hispaanlaste Fernando Verdasco ja David Ferreri vahel kummaline vahejuhtum, kui üks mees kõndis väljakule ja hõikas natsitervituse.