Epeenaiskond: OM-il on kõik konkurendid tugevad ({{commentsTotal}})

Rio olümpiamängudeks valmistuv Eesti epeenaiskond käis külas ETV hommikusaates "Terevisioon", et rääkida naiskonna ettevalmistusperioodist ning olümpiaeelsetest mõtetest.

"Terevisiooni" stuudios olid kohal epeenaiskonna liikmed Irina Embrich, Erika Kirpu, Julia Beljajeva ning Kristina Kuusk.

"Selle jaoks, et võistkond heas vormis oleks, peab olema neli väga heas vormis tüdrukut," ütles naiskonna liige Kristina Kuusk. "Nii ei saa, et üks on vormis ja teised ei ole. Ega see olümpiakoht ei tulnud ka niiviisi üle jala. Kõik pidid ikka vormis olema ja ma arvan, et sellise seisuga peab nüüd ka edasi minema."

"Kui keegi natuke närvitseb, on seda ka rajal näha," lisas naiskonna kapten Irina Embrich. "Siis teeme kas vahetuse või lihtsalt räägime, et natuke maha rahustada."

Embrich pidas lisaks Venemaale epeenaiskonna kõige tugevamaks konkurendiks Rumeeniat, kuid lisati, et kõik OM-ile pääsenud naiskonnad on tugevad. Oma trumbiks peeti naiskonna liikmete vehklemisstiilide erinevust.

Olümpiamängudeks valmistuv epeenaiskond läbib treeninglaagrid Poolas ja Venemaal, lisaks ootavad ees mitmed tähtsad võistlused.

"Meil on Eesti meistrivõistlused ja MK-etapp ning siis Euroopa meistrivõistlused, mis on meie jaoks väga tähtsad. Võistlusi on palju," lõpetas Embrich.

 

Toimetaja: Anders NõmmKullamäe: Cramo on alati kullale favoriit number üks

Eesti korvpallimeistrivõistlustel tehakse homme algust põhiturniiri viimase vooru kohtumistega. Reedel peavad igipõlised rivaalid Kalev/Cramo ja Tartu Ülikool järjekordse lahingu, seekord põhiturniiri võidu nimel.

Westbrooki kangelasteod aitasid Thunderi lisaajal võidule

Korvpalliliigas NBA nihutas kolmapäeval taas piire Oklahoma City Thunderi (43-31) tagamees Russell Westbrook, kes tegi järjekordse ajaloolise kolmikduubli ning aitas oma koduklubi võõrsil lisaajal 114:106 võidule Orlando Magicu (27-48) üle.

Vaata videot!

Euroopa väike jääaeg ehk kuidas sai iluuisutamine alguse

Juba kiviajal panid inimesed endale talla alla sirged luutükid ja käisid nendega uisutamas. Hiljem aga võeti kasutusele raud ja loomulikult hakati kohe ka uisuterasid valmistama.

Premier League alustas aegade suurimat võitlust piraatluse vastu

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga on asunud võitlusse ebaseaduslike otseülekannete vastu Suurbritannias ja välismaal. Kasutusele võetud meetmed olevat praegu karmimad kui kunagi varem.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.