VIDEO | Raplas avatakse Eesti esimene korvpallimuuseum, algkapitaliks on 30 000 eurot ({{commentsTotal}})

Rapla saab juba loodetavast järgmise aasta lõpuks korvpallimuuseumi, kus hakatakse kajastama nii Rapla kui ka kogu Eesti korvpalli ajalugu alates möödunud sajandi algusest kuni tänane päevani. Algkapital 30 000 eurot saadakse tänu kohaliku rahva poolehoiule Rapla valla eelarvest.

Rapla Korvpallikooli tegevjuht ja Avis Rapla korvpallimeeskonna mänedžer Jaak Karp ütleb, et 30 000 eurot on muuseumile korralik algkapital. Muuseum rajatakse korvpallikooli hoonesse, kuid hakkama ei saada juurdeehituseta.

Rapla on korvpallimuuseumist unistanud juba aastaid, sellele on omal moel kaasa aidanud ka kohaliku korvpallimeeskonna Rapla Avis edust tiivustatuna vallandunud korvpallivaimustus.

Rapla korvpallimuuseumi eestvedajad usuvad, et kui õnnestub lisatoetajaid leida, avatakse Eesti korvpallimuuseum Raplas juba järgmise aasta lõpul.

Toimetaja: Siim Semiskarvõrkpallitriumf
Gheorghe Cretu
Cretu: praegust koondist ei saa kolme aasta tagusega võrrelda

Eesti meeste võrkpallikoondis naasis täna Mehhikost Maailmaliiga kolmanda tugevusgrupi meistritena. Koondise peatreener Gheorghe Cretu rääkis ERR-ile, et on koondis kolme aasta jooksul märgatavalt arenenud.

Uuendatud: 22:15 
tennis
Marin CilicMarin Cilic
Cilic jahib viieaastase vaheaja järel Londoni tiitlit

Meeste tennise maailma edetabelis seitsmendal real paiknev Marin Cilic püüab Londonis peetaval Queen’s Clubi tenniseturniiril karjääri teist võitu muruväljakuil.