Helen Veermäe: põhifookus on sellel, et koondised saaks edukalt esineda ({{commentsTotal}})

Eesti Võrkpalliliidu uueks peasekretäriks kinnitatud Helen Veermäe asub ametisse juba homme, tema peaeesmärk on, et alaliidu senine hea töö jätkuks.

Möödunud aasta oli Eesti võrkpallikoondisele edukas. Edu jätkumist nii meeste kui naiste seas ootab ka alaliidu uus peasekretär Helen Veermäe.

"Lähitulevikus on põhifookus sellel, et rahvusmeeskond ja -naiskond saaksid edukalt esineda just EM-i kvalifikatsiooniturniiridel. Ja meestel on muidugi väga oluline edukalt esineda ka Euroliigas. Kindlasti peaksime tähelepanu pöörama ka rannavõrkpallile, sest meil on seal tegelikult teoreetiline võimalus veel Rio olümpiamängude kohta püüda," sõnas Veermäe ETV spordiuudistele.

Ilusat jätku võrkpalli eduloole ootab ka alaliidu president Hanno Pevkur, kelle sõnul otsiti võrkpalliliidu etteotsa just Veermäe võimekusega inimest.

"Meil oli mitmeid erinevaid kandidaate ja juhatuse erinevatel kohtumistel jõudsime arusaamisele, et Veermäe taust sobib meile kõige paremini. Tema varasem kogemus nii spordivaldkonnas kui ka erasektoris on see, mida me tegelikult ootame. Hea organisaator ja väga hea mänedžer - need omadused on kindlasti Helenil olemas," arvas Eesti Võrkpalli Liidu president Pevkur.

Veermäe alustab tööd uues ametis juba esmaspäeval.

Toimetaja: Siim Semiskartennis
Ivanov Prantsusmaal kvalifikatsioonist edasi ei pääsenud

Vladimir Ivanov piirdus Prantsusmaal St Brieuc’s alanud 43 000 euro suuruse auhinnafondiga ATP Challengeri tenniseturniiril kvalifikatsiooni avaringiga.