Põnevuskohtumistes jäid peale Levadia ja Kalju ({{commentsTotal}})

{{1461693928000 | amCalendar}}

Teisipäeval peeti Premium liigas kaks pingelist mängu, mis lõppesid mõlemad skooriga 2:1. Levadia suutis võõral väljakul viimase minuti väravast alistada Flora ning Nõmme Kalju oli kodus parem Infonetist.

Flora ja Levadia vahelist duelli läks juhtima Levadia, kui 42. minutil lõikas Jevgeni Kobzar vasakult äärelt sisse ning saatis kauni löögiga palli Mait Toomi selja taha. Flora viigivärav sündis 90. minutil, kui Joonas Tamm suunas väravasse nurgalipu lähedalt antud karistuslöögi. See ei jäänud aga kohtumise viimaseks väravaks, sest Levadia võidu otsustas Igor Morozov kohtumise viimase pallipuutega 94. minutil.

„Mis siin ikka, kõige tähtsamad on kolm punkti,“ ütles Levadia võiduvärava löönud Igor Morozov ETV-le. „Pean ütlema poistele suure tänu. Kõik näitasid iseloomu, kõik võitlesid iga olukorra lõpuni, kõik olid tahtmist täis,“ jätkus Morozovil meeskonnakaaslaste kohta kiidusõnu.

Teises teisipäevases kohtumises alustas Kalju Hiiu staadionil mängu paremini kui Infonet, kuid esimesel poolajal ei suudetud skoori siiski avada. 52. minutil läks mängu juhtima hoopis külalismeeskond, kui värava lõi Aleksandr Volodin. 60. minutil viigistas seisu vaid mõni minut varem väljakule tulnud Tarmo Neemelo. 64. minutil sai Vladimir Voskoboinikovile tehtud vea eest punase kaardi Kalju kaitsja Jorge Rodrigues, kuid Infonet ei saanud arvulises ülekaalus kaua mängida, sest juba kuus minutit hiljem saatis peakohtunik Kristo Tohver platsilt minema Dmitri Kruglovi. Kalju võiduvärava lõi 80. minutil Andrei Sidorenkov otse karistuslöögist.

Teisipäevase võiduga kindlustas Kalju oma liidripositsiooni, edestades nüüd teisel kohal olevat Levadiat kolme punktiga. Tabeli kolmas Infonet jääb Kaljust maha viie punktiga.

mm-ralli poolas
Ott Tänak
Poola ralli testikatsel kutsuti välja kiirabi, Tänak näitas teist aega

Poola MM-rallil sõideti neljapäeva hommikul testikatse, kus oodatult näitas väga head kiirust Eesti rallipaar Ott Tänak - Martin Järveoja (Ford).

Uuendatud: 12:01
Kaia KanepiKaia Kanepi
Kaia Kanepi võitis Wimbledonis maailma 166. reketi vastu avaseti

Eesti naiste tennise teine reket Kaia Kanepi (WTA 544.) on neil hetkedel mängimas Wimbledoni kvalifikatsiooniturniiri teise ringi kohtumist maailma edetabelis 166. koha hoidva Austraaliat esindava venelanna Arina Rodionovaga.

Uuendatud: 13:42
Claudio Bravo
Penaltiseerias Portugali nullile jätnud Tšiili pääses finaali

Venemaal toimuval jalgpalli maailmajagude karikaturniiril jõudis esimesena finaali Lõuna-Ameerika meister Tšiili, kes lülitas nelja parema hulgas konkurentsist välja Euroopa tšempioni Portugali.

Uuendatud: 23:39
Eesti U-18 korvpallikoondise treening / Kristian KullamäeEesti U-18 korvpallikoondise treening / Kristian Kullamäe
U-16 ja U-18 korvpallikoondised said jagu Norra eakaaslastest

Soomes toimuv Nordic Cup'i korvpalliturniir jätkus Eesti noormeeste koondiste jaoks täna mängudega Norra eakaaslaste vastu. Mõlemad võistkonnad tõid võidu koju.

Karl Robert Saluri
Saluri võistkondliku EM-i eel: elu võimalus karikas pea kohale tõsta

Sellel laupäeval ja pühapäeval toimuvad Kadrioru staadionil mitmevõistluse võistkondlikud Euroopa meistrivõistlused. Karl Robert Saluri sõnul on Eesti kümnevõistlejatel suurepärane võimalus kodupubliku ees võidutseda.