Alar Varrak: selline mäng oli rahvale huvitavam ({{commentsTotal}})

Korvpalli meistriliigas selgus teisipäeval viimane poolfinalist, kui BC Kalev/Cramo alistas Valga-Valka Maks&Mooritsa ning pääses koondskooriga 3:0 nelja parema hulka.

Esimene pool mängust kulges üpris kindla Kalevi valitsemise all, poolajaks juhiti 54:26, kuid neljandal veerandil asusid valgalased jõudsalt vastaste edu vähendama ning jõudsid neli minutit enne lõppu Kalevist vaid kümne punkti kaugusele. Võimalusi vahet vähendada oli neil veelgi, sest Kalev/Cramo mängis üpris tujutult ja suutis viimase veerandiga visata vaid üheksa punkti, kuid valgalaste pingutused ei kandnud vilja ja nii lõppes kohtumine 80:68.

„Kolmanda veerandaja lõpus lasime nad järgi ja nad said enesekindluse kätte, meie teisest küljest selle jälle kaotasime. Nii ta käib, vahet pole, kas Eesti liigas või kuskil mujal,“ kommenteeris Varrak ETV-le.

„Lõppkokkuvõttes ma arvan, et rahvale oli see huvitavam, kui see, et vahe oleks lõpuni 30-punktiliseks jäänud.“

„Natuke laeme akusid, ega enam ei saa tõsist tööd teha. Homme teeme kerge taastuva trenni, neljapäeval, reedel ja laupäeval teeme vähe tõsisemalt ja esmaspäeval juba mäng,“ lõpetas Varrak.

BC Kalev/Cramo kohtub poolfinaalis Rapla Avisega.

Toimetaja: Anders Nõmmtennis
Ivanov Prantsusmaal kvalifikatsioonist edasi ei pääsenud

Vladimir Ivanov piirdus Prantsusmaal St Brieuc’s alanud 43 000 euro suuruse auhinnafondiga ATP Challengeri tenniseturniiril kvalifikatsiooni avaringiga.