Suusaliidu uueks murdmaajuhiks saab Arne Tilk ({{commentsTotal}})

Eesti Suusaliidu erinevate alade uued peatreenerid valitakse avaliku konkursi korras. Suusaliidu uueks murdmaajuhiks saab Arne Tilk.

Lõppev suusatalv tõi Eesti suusatamisele Kelly Sildaru vigursuusatamise edu ja Kristjan Ilvese pronksi juunioride MM-ilt, nappidele maailma karika punktidele jõudsid kaks murdmaasuusatajat ja kolm kahevõistlejat. Aladele uute peatreenerite leidmiseks tehakse avalik konkurss. "Meil on treenerite lepingud lõppemas. Oleme just täna saanud tööle suusaalade juhi. Tuleb konkurss, ma arvan, et saame sealt ka uued peatreenerid." sõnas suusaliidu president Andreas Laane ETV-le.

Suusaliidu uueks murdmaajuhiks sai Arne Tilk, kes on alates esimesest Otepää maailma karikaetapist olnud võistluste stardi andja, praegu on ta suusatreener ja Põlva spordiklubi Serviti juhatuse liige. "Ma arvan, et ideoloogiat juhib ikka suusaliidu juhatus. Mina olen pigem administratiivne pool," lausus Tilk. "Ilmselgelt on suusatamine olnud minu elus väga olulisel kohal ja püüan oma ideedega igati abiks olla."

Toimetaja: Siim BoikovEOK premeerib Kelly Sildaru 9500 euroga

Eesti Olümpiakomitee premeerib Šveitsis Crans-Montanas toimunud juunioride maailmameistrivõistlustel rennisõidus kuldmedali võitnud Kelly Sildaru 9500 euroga ja tema treenerit Tõnis Sildaru 4750 euroga.

Eesti Kergejõustikuliit esitles uut järelkasvutiimi koosseisu

Eesti Kergejõustikuliit esitles Utilitas järelkasvutiimi 2017 koosseisu, kuhu pääsesid kuus 2016. aastal U23 vanuseklassis tugevaimaid tulemusi näidanud sportlast.

tennis
Ivanov Prantsusmaal kvalifikatsioonist edasi ei pääsenud

Vladimir Ivanov piirdus Prantsusmaal St Brieuc’s alanud 43 000 euro suuruse auhinnafondiga ATP Challengeri tenniseturniiril kvalifikatsiooni avaringiga.