Pärnu kapten: meil kukkusid absoluutselt kõik mehed ära ({{commentsTotal}})

Eesti võrkpalli meistrivõistluste finaalseeria kolmandas mängus alistas Tallinna Selver võõrsil Pärnu meeskonna kindlalt 3:0.

Juba finaalseeria teises mängus Pärnule hambaid näidanud, kuid 1:3 alla jäänud, Selver haaras tänases kolmandas kohtumises kiiresti mänguohjad enda kätte. Esimeses geimis võeti kuuepunktiline edu sisse ja kuigi Pärnu tuli vahepeal mängu tagasi ja vähendas vahe ühele punktile, võttis Selver 25:21 geimivõidu. Pärnul oli probleeme nii servi vastuvõtu kui rünnakuga, Selver mängis aga kindlalt ja haaras 2:0 edu, võites teise geimi 25:20.

"Meil kukkusid absoluutselt kõik mehed ära minu arvates. Ma pole numbreid näinud, aga mina ei kiida (täna) ühtegi meest. Me ei olnud ühtne meeskond, kes me olime esimesed kaks mängu. Me peame ennast lihtsalt kokku võtma meeskonnana," sõnas Pärnu kapten Andrus Raadik ETV spordiuudistele.

Kolmanda geimi algus oli tasavägisem, vahepeal asus Pärnu kahe punktiga juhtimagi, lubas siis aga Selveril seitse punkti järjest võtta ja kaotas lõpuks 21:25.

"Täna õnnestus meie serv hästi, nendel oli küllaltki hea serv, aga me suutsime rünnakul päris hästi lahendada. See oli ka edu võti nagu ka meie blokk, mis läks tunduvalt paremaks," sõnas Selveri kapten Andres Toobal.

Selveril on võimalik nelja võiduni peetav seeria nüüd kodusaalis viigistada. Peatreeneri sõnul pole see ülesanne vaatamata tänasele üleolekule kergete killast.

"Fakt on see, et järgmises mängus me sellist Pärnut ei näe, nagu täna siin oli. Kui esimene mäng oli meil nagu ta oli... kolm geimikest ja ega me väga mängima ei hakanudki, siis täna oli see teistpidi. Aga selles seerias rohkem selliseid mänge ei tule," arvas Selveri peatreener Rainer Vassiljev.

Finaalseeria neljas mäng peetakse neljapäeva õhtul algusega kell 20.00 Tallinnas Audentese spordisaalis.

Toimetaja: Siim Semiskartennis
Ivanov Prantsusmaal kvalifikatsioonist edasi ei pääsenud

Vladimir Ivanov piirdus Prantsusmaal St Brieuc’s alanud 43 000 euro suuruse auhinnafondiga ATP Challengeri tenniseturniiril kvalifikatsiooni avaringiga.