Grigori Minaškin: EM-turniir sujus ideaalselt ({{commentsTotal}})

Grigori Minaškini eilne pronksmedal judo Euroopa meistrivõistlustel Kaasanis aitas teda lähemale ka Rio de Janeiro olümpiakohale.

Minaškini esimene täiskasvanute tiitlivõistluste medal tuli võistluselt, mis pakkus rahulolu nii medali, pikkade matšide lõpuni kestmise kui ka teenitud olümpiapunktide poolest.

Rio olümpia eel on Minaškinil veel ees kaks valikturniiri, neist esimene toimub kahe nädala pärast Bakuus. EM-medali toonud võistlus pakkus aga mõistagi rohkelt rahulolu.

"Pinged olid ja mõtlesin olümpiapunktide peale. Kõik tuli välja ideaalselt. Olen väga õnnelik, et tuli medal ja olümpiapunkte. See tuleb kasuks," sõnas Minaškin intervjuus ETV spordiuudistele.

"Kõik matšid, mis ta tegi, olid väga fokusseeritud ja motiveeritud. Vastased olid väga rasked. Sellel turniiril oli väga palju häid momente," lisas Eesti judokoondise peatreener Aleksei Budõlin.

Toimetaja: Siim SemiskarKullamäe: Cramo on alati kullale favoriit number üks

Eesti korvpallimeistrivõistlustel tehakse homme algust põhiturniiri viimase vooru kohtumistega. Reedel peavad igipõlised rivaalid Kalev/Cramo ja Tartu Ülikool järjekordse lahingu, seekord põhiturniiri võidu nimel.

Westbrooki kangelasteod aitasid Thunderi lisaajal võidule

Korvpalliliigas NBA nihutas kolmapäeval taas piire Oklahoma City Thunderi (43-31) tagamees Russell Westbrook, kes tegi järjekordse ajaloolise kolmikduubli ning aitas oma koduklubi võõrsil lisaajal 114:106 võidule Orlando Magicu (27-48) üle.

Vaata videot!

Euroopa väike jääaeg ehk kuidas sai iluuisutamine alguse

Juba kiviajal panid inimesed endale talla alla sirged luutükid ja käisid nendega uisutamas. Hiljem aga võeti kasutusele raud ja loomulikult hakati kohe ka uisuterasid valmistama.

Premier League alustas aegade suurimat võitlust piraatluse vastu

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga on asunud võitlusse ebaseaduslike otseülekannete vastu Suurbritannias ja välismaal. Kasutusele võetud meetmed olevat praegu karmimad kui kunagi varem.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.