Jüriöö jooksu võitis Kaitsejõudude Spordiklubi ja Kape ühendvõistkond ({{commentsTotal}})

57. orienteerujate Jüriöö jooksu võitis Kaitsejõudude Spordiklubi ja Kape ühendvõistkond. Loksa ümbruses peetud võistlusel edestati järgmisi rohkem kui kaheksa minutiga.

Eesti üks mainekamaid orienteerumisvõistlusi peeti seekord Loksa linnas ja selle ümbruses ja et järgmise aasta jooks toimub koguni Tallinna vanalinnas, muudab see võistluse huvitavaks nii osalejatele kui kaasaelajatele. 41 põhirajale läinud võistkonna seas asus avavahetuse järel liidriks Kaitsejõudude ja Kape avavahetuse jooksja Timo Sild, SRD-klubi ja OK Ilvese ees.

Ja kuigi viimase üheksa aasta jooksul ei ole avavahetuse võitnud võistkond esimesena lõpetanud, läks seekord teisiti. Teise vahetuse lõpus oli esikolmik enam-vähem koos, aga Kaitsejõudude ja Kape ühisvõistkonna Margret Zimmermann ikkagi liidrikohal.

Kõik sai selgeks kolmanda vahetusega, kui Lauri Sild vahe järgmistega juba seitsme minuti peal jooksis. Merike Vanjuk ja Sander Vaher jooksid edu veelgi suuremaks ja lõpus edestati juba miinuskraadidesse läinud kevadöös Saue Tammesid rohkem kui kaheksa minutiga. OK Võrule tuli kolmas koht.

Toimetaja: Siim SemiskarEOK premeerib Kelly Sildaru 9500 euroga

Eesti Olümpiakomitee premeerib Šveitsis Crans-Montanas toimunud juunioride maailmameistrivõistlustel rennisõidus kuldmedali võitnud Kelly Sildaru 9500 euroga ja tema treenerit Tõnis Sildaru 4750 euroga.

Eesti Kergejõustikuliit esitles uut järelkasvutiimi koosseisu

Eesti Kergejõustikuliit esitles Utilitas järelkasvutiimi 2017 koosseisu, kuhu pääsesid kuus 2016. aastal U23 vanuseklassis tugevaimaid tulemusi näidanud sportlast.

tennis
Ivanov Prantsusmaal kvalifikatsioonist edasi ei pääsenud

Vladimir Ivanov piirdus Prantsusmaal St Brieuc’s alanud 43 000 euro suuruse auhinnafondiga ATP Challengeri tenniseturniiril kvalifikatsiooni avaringiga.