VIDEO, FOTOD | Heas hoos Kangert võitis Trentino velotuuril teise etapi järjest ({{commentsTotal}})

{{1461335794000 | amCalendar}}

Trentino velotuuril suurepärasse vormi tõusnud Tanel Kangert (Astana) võitis teise etapi järjest ja saavutas kokkuvõttes teise koha.

Kangert alistas tänasel viimasel etapil (Male - Cles; 160,9 km) grupifinišis kõik konkurendid (4:07.29). Talle järgnesid itaallane Matteo Busato (Southeast - Venezuela) ja üldvõitjaks kroonitud hispaanlane Mikel Landa (Sky). Neljanda koha sai Kangerti meeskonnakaaslane Jakob Fuglsang.

Vaata videot viimastest kilomeetritest siit.

Velotuuri kokkuvõttes suutis Landa napilt Kangertist ette jääda. Neid lahutas vaid kaks sekundit. Kolmandaks tuli Fuglsang (+0.14 liidrist).

võrkpallitriumf
Gheorghe Cretu
Cretu: praegust koondist ei saa kolme aasta tagusega võrrelda

Eesti meeste võrkpallikoondis naasis täna Mehhikost Maailmaliiga kolmanda tugevusgrupi meistritena. Koondise peatreener Gheorghe Cretu rääkis ERR-ile, et on koondis kolme aasta jooksul märgatavalt arenenud.

Uuendatud: 22:15
tennis
Marin CilicMarin Cilic
Cilic jahib viieaastase vaheaja järel Londoni tiitlit

Meeste tennise maailma edetabelis seitsmendal real paiknev Marin Cilic püüab Londonis peetaval Queen’s Clubi tenniseturniiril karjääri teist võitu muruväljakuil.