Pärnu peatreener Heiko Rannula: ma olen poiste üle uhke ({{commentsTotal}})

Pärnu võttis 7-punktilisest avapoolaja kaotusest hoolimata Tallinnas TLÜ/Kalevi üle 85:83 võidu ning vähendas Alexela korvpalli meistriliiga veerandfinaalseerias kaotusseisu 1:2-le.

„Ma ütlesin neile poolajal, et see mäng täpselt nii läheb, nagu ta pidi minema. Me jõuame neist rohkem, ma ei võtnud teisel poolajal isegi time-outi selle pärast, et paneks kogu aeg nii, nagu torust tuleb,“ kommenteeris võitu Pärnu Sadama peatreener Heiko Rannula.

„Nad (TLÜ/Kalev – toim.) panid siin veel ulmelisi viskeid sisse, ma ei ütle kaitsele midagi halvasti – nad olid väga tublid. Täna oli puhas meeskonnavõit, ma olen poiste üle väga uhke.“

„Mul on noor sats, kui nemad suudavad ennast kokku võtta selliseks mänguks.. nad on tegelikult palju paremad, kui neil siin välja kukkunud on. Ma arvan, et nüüd hakkab seeria alles pihta,“ oli Rannula optimistlik.

Seeria neljas mäng peetakse neljapäeval Pärnus.

Toimetaja: Anders NõmmMattias Käit: Fulhamis ollakse uhked, et mind koondisse kutsutakse

18-aastane Mattias Käit mängib klubijalgpalli Inglismaal Fulhamis ning tema sõnul ollakse seal väga uhked, kui noormees ka Eesti A-koondisse kutseid teenib.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.