Ott Tänak: Argentinas on üldiselt olnud vastupidavusralli ({{commentsTotal}})

Autoralli MM-sari jätkub sel nädalalõpul Argentinas. Hetkel üldarvestuses seitsmes olev Ott Tänak tõdes, et Lõuna-Ameerika keerulised teed panevad proovile autode vastupidavuse.

"Sellel aastal tundub, et on veidi leebem, kui ta on tavaliselt olnud. Üldiselt igal aastal on see olnud väga autot lõhkuv ralli. Tavaliselt need olud on väga keerulised olnud. Sel aastal tunduvad olevat vähe kiiremad ja liivasemad teed. Loodame, et tuleb rohkem funi. Argentina on üldiselt olnud selline vastupidavusralli," kommenteeris Tänak ETV spordiuudistele.

MM-sarjas oli pärast kolme esimest etappi nüüd 1,5 kuuline paus, mille jooksul said Ott Tänak - Raigo Mõlder kahel testipäeval sõita ka uute DMACK rehvidega, mis peaksid välja tulema Portugali ralliks.

"Ilmselgelt on edasi mindud. Tööd on palju tehtud. See on olnud päris tihe aeg - on tehtud asfaldirehvi, on tehtud Rootsi rehvi ja samas ka kruusarehvi. Kõikide nende asjade vahel seal varieerida on päris keeruline olnud. Loodame, et võib tulemusega rahul olla," selgitas Tänak vahepeal tehtu kohta.

Toimetaja: Siim SemiskarKullamäe: Cramo on alati kullale favoriit number üks

Eesti korvpallimeistrivõistlustel tehakse homme algust põhiturniiri viimase vooru kohtumistega. Reedel peavad igipõlised rivaalid Kalev/Cramo ja Tartu Ülikool järjekordse lahingu, seekord põhiturniiri võidu nimel.

Westbrooki kangelasteod aitasid Thunderi lisaajal võidule

Korvpalliliigas NBA nihutas kolmapäeval taas piire Oklahoma City Thunderi (43-31) tagamees Russell Westbrook, kes tegi järjekordse ajaloolise kolmikduubli ning aitas oma koduklubi võõrsil lisaajal 114:106 võidule Orlando Magicu (27-48) üle.

Vaata videot!

Euroopa väike jääaeg ehk kuidas sai iluuisutamine alguse

Juba kiviajal panid inimesed endale talla alla sirged luutükid ja käisid nendega uisutamas. Hiljem aga võeti kasutusele raud ja loomulikult hakati kohe ka uisuterasid valmistama.

Premier League alustas aegade suurimat võitlust piraatluse vastu

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga on asunud võitlusse ebaseaduslike otseülekannete vastu Suurbritannias ja välismaal. Kasutusele võetud meetmed olevat praegu karmimad kui kunagi varem.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.