Neljapaat jõudis otse A-finaali, kahepaat konkurentsi pakkuda ei suutnud ({{commentsTotal}})

Eesti neljapaat koosseisus Kaspar Taimsoo, Tõnu Endrekson, Allar Raja ja Andrei Jämsä.
Eesti neljapaat koosseisus Kaspar Taimsoo, Tõnu Endrekson, Allar Raja ja Andrei Jämsä. Autor: Fred Killing/Eesti Sõudeliit

Sõudmise maailma karikasarja esimesel etapil Vareses jäi Eesti paarisaeruline kahepaat (Oskar Kuzmin, Sten-Erik Anderson) viimaseks nii eel- kui ka vahesõidus. Neljapaat jõudis otse A-finaali.

Reedel peetud eelsõidus lõpetas Eesti kahepaat ajaga 6.39,90 ning ettepoole jäid kõik viis sõidukaaslast: Horvaatia, Norra, Poola, Suurbritannia ja Hispaania.

Täna peetud vahesõidus oli Eesti pisut kiirem (6.36,69), kuid teise koha saanud ja viimasena A-finaali sõudnud briti läbisid kaks kilomeetrit 6.18,00-ga. Sõidu võitis Norra paatkond (6.12,70), meist jäid ettepoole ka Itaalia (6.20,95) ja Iisrael (6.31,86).

Eesti paarisaeruline neljapaat (Andrei Jämsä, Allar Raja, Tõnu Endrekson, Kaspar Taimsoo) pääses reedel eelsõidust otse A-finaali (5.50,15), aga neil oli ka vaid kaks konkurenti - tahapoole jäid Itaalia (5.55,39) ja Norra (5.57,26).

Toimetaja: Siim BoikovOtt Tänak
Ott Tänak näitas testikatsel 9. aega, kiireim oli Latvala

Sel nädalavahetusel sõidetava Argentina autoralli MM-etapi testikatse kiireim oli soomlane Jari-Matti Latvala (Toyota), kes sai 6,01 km pikkuse distantsi parimal läbimisel kirja tulemuse 4.02,0.

stuttgardi tenniseturniir
Maria Šarapov
Kontaveit kohtub Stuttgardi turniiri veerandfinaalis Maria Šarapovaga

Eesti esitennisist Anett Kontaveit (WTA 73.) kohtub Stuttgardis toimuval tenniseturniiril veerandfinaalis 15-kuulisest võistluskeelust vabanenud venelanna Maria Šarapovaga.

Tiit Sokk ja Eesti korvpallikoondisTiit Sokk ja Eesti korvpallikoondis
Eesti korvpallikoondise kutse läks 23 mängijale, Kotsar jääb kõrvale

Sel suvel peab Eesti korvpalli rahvuskoondis neli MM-i eelkvalifikatsiooniturniiri mängu, lisaks kuus-seitse kontrollmängu. Kandidaate kutsutute näol on sel aastal 23, koondise peatreener Tiit Sokk ootab neilt vastust hiljemalt juuni alguseks.

Stefan KüngStefan Küng
Kangert ja Taaramäe lõpetasid Romandia tuuri teise etapi peagrupis

Romandia velotuuril sõideti neljapäeval künklik 160,7 kilomeetri pikkune etapp, kus võidu jagasid šveitslane Stefan Küng (BMC Racing) ja ukrainlane Andriy Grivko (Astana). Kahe mehe duellis tõmbas finišiheitluses pikema õlekõrre 23-aastane Küng.

SnuukerSnuuker
VIKTORIIN | Kui hästi tunned snuukrit?

Hetkel peetakse Inglismaal Sheffieldis järjekordseid snuukri maailmameistrivõistlusi, mille eelringis osales esmakordselt ka eestlane. Turniiri toimumisest on insipireeritud ka meie tänane viktoriin. Head lahendamist!

Renoveeritud Kalevi spordihall.Renoveeritud Kalevi spordihall.
Renoveeritud Kalevi spordihalli avab Kalev/Cramo ja Pärnu Sadama mõõduvõtt

Alates eelmise aasta veebruarist suletud olnud legendaarne Kalevi spordihall avab peagi külalistele uksed. 1962. aastal valminud hall on arhitektuurilise mälestisena riikliku kaitse all ja nii on hoone väliskuju jäänud sisuliselt muutumatuks. Sisulised muutused on aga enam kui aasta väldanud tööde käigus märgatavad.

tennis
Vladimir IvanovVladimir Ivanov
Vladimir Ivanov pääses Usbekistanis poolfinaali

Vladimir Ivanov (ATP 444,) on Usbekistanis 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga Futures turniiril jõudnud poolfinaali.