Jüri Ratas: seljad kokku pannud kahele mehele vastu saada ma ei suutnud ({{commentsTotal}})

Eesti Olümpiakomitee presidendivalimistel ühe häälega ärimees Urmas Sõõrumaale kaotanud poliitik Jüri Ratas oli rahul, et kogu Eesti sport sai tänu EOK presidendirallile viimase kolme kuu jooksul palju tähelepanu.

"Ma olen kindel, et täna oli Eesti spordile suur päev, aga veel suuremad olid need kolm kuud, kui Eesti ühiskonnas vaata et kõige olulisemaks teemaks oli Eesti sport. Kui sellest Eesti sport suudab võtta välja võidu, siis on see suurepärane," alustas Ratas "Ringvaate" stuudios.

"Kunagi ei olnud need kaardid minu peal, sest see, kes oli kolm kuud selle asja sees, tunnetas väga hästi, mida spordirahvas arvab. Ja ma olin kogu selle perioodi jooksul arvamusel, et igaühel on võimalus võita. Täna läks nii, et lõpus panid kaks meest Urmas Sõõrumaa ja Tõnu Tõniste oma seljad kokku ja kahele vastu saada ma ei suutnud," tõdes Ratas.

"Kas ma nägin ette, et (selline koostöö) tuleb? Mingi tunnetus oli jah," tunnistas Ratas.

Ratase sõnul ta pikalt kaotust põdema ei jää ning töötab edasi riigikogus ning vabatahtlikuna annab oma panuse Eesti Korvpalliliidu presidendina.

Toimetaja: Siim SemiskarEOK premeerib Kelly Sildaru 9500 euroga

Eesti Olümpiakomitee premeerib Šveitsis Crans-Montanas toimunud juunioride maailmameistrivõistlustel rennisõidus kuldmedali võitnud Kelly Sildaru 9500 euroga ja tema treenerit Tõnis Sildaru 4750 euroga.

Eesti Kergejõustikuliit esitles uut järelkasvutiimi koosseisu

Eesti Kergejõustikuliit esitles Utilitas järelkasvutiimi 2017 koosseisu, kuhu pääsesid kuus 2016. aastal U23 vanuseklassis tugevaimaid tulemusi näidanud sportlast.

tennis
Ivanov Prantsusmaal kvalifikatsioonist edasi ei pääsenud

Vladimir Ivanov piirdus Prantsusmaal St Brieuc’s alanud 43 000 euro suuruse auhinnafondiga ATP Challengeri tenniseturniiril kvalifikatsiooni avaringiga.