Caspar Austa: lähen andma endast 100%, et sarja üldvõitu kaitsta ({{commentsTotal}})

Viiel viimasel aastal Eesti vanima ja populaarseima rattamaratonide karikasarja võitnud ja üldse kuuel korral hooaja kokkuvõttes võitjana triumfeerinud Caspar Austat kannustab nüüd juba mõistagi rekordijanu.

16. hooaega alustava Eesti rattamaratonide karikasarja Estonian Cup kuuekordne võitja Caspar Austa sihib tänavu uut rekordit – seitsmendat üldvõitu. Suureks eesmärgiks on ka Siguldas peetavad Euroopa meistrivõistlused maastikurattamaratonis.

Ligi neli ja pool kuud kestva ja kaheksast etapist koosneva Eesti rattamaratonide karikasarja 16. hooaeg algab aprillikuu viimasel päeval Kuusalu maratoniga, mille stardi-finišipaik on nüüd Kolgaküla Rahvamaja juures. Uut pakutakse üksjagu – alates iga sõitja nimelisest numbrist ja ratturi passist kuni paljude ahvatlusteni just harrastajatele ja matkasõitude kaudu algajatelegi.

Toimetaja: Anders NõmmMattias Käit: Fulhamis ollakse uhked, et mind koondisse kutsutakse

18-aastane Mattias Käit mängib klubijalgpalli Inglismaal Fulhamis ning tema sõnul ollakse seal väga uhked, kui noormees ka Eesti A-koondisse kutseid teenib.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.