Pärnu VK jõudis Eesti meistrivõistluste kullamängudele ({{commentsTotal}})

{{1460568817000 | amCalendar}}

Pärnu Võrkpalliklubi alistas Eesti meistrivõistluste poolfinaalseeria neljandas mängus võõrsil TTÜ geimidega kolm-null ja tagas koha finaalis.

Pärnu ülekaal TTÜ spordihoones peetud kohtumises oli ilmselge, geimivõidud tulid numbritega 25:18, 25:21, 25:19.

Koguni viis Pärnu mängijat kogus võrdselt kümme punkti: Andrus Raadik, Taavet Leppik, Timo Tammemaa, Tamar Nassar ja Hindrek Pulk. TTÜ parim oli 15 punktiga Sander Rätsep.

"Kui võrrelda eelmise mänguga, siis me ei olnud nii valmis," lausus TTÜ poolelt Siim Ennemuist. "Eelmine mäng oli näha, et sära oli palju rohkem silmis. Tuhh oli rohkem üleval. Täna seda millegipärast ei olnud. Ei tea, miks niimoodi oli."

"Ega ta kindlalt ei tulnud, aga võitis see, kes vähem eksis," lausus Nassar. "Mänguilu väga ei olnud, aga tegime nõksa vähem vigu ja olime lõpus kindlamad. Nii õnneks läks."

Pärnu võitis seega seeria kolm-üks: avamängus saadi kodus 3:0 võit, alistuti siis võõrsil 2:3, võideti uuesti kodus 3:2 ja täna siis taas 3:0.

Finaalis läheb Pärnu kokku kas Rakvere Võrkpalliklubi või Tallinna Selveriga, kes peavad neljanda mängu homme. Hetkel juhib seeriat Selver kaks-üks.

Alar Varrak

Kalev/Cramost lahkunud Alar Varrakut ootab Moskva CSKA

Täna sai ametliku kinnituse Alar Varraku vallandamine valitseva Eesti korvpallimeistri BC Kalev/Cramo peatreeneriametist. Varrak rääkis ERR-ile, et soovib nüüd abitreenerina kätt proovida mõnes välismaa tippklubis.

Anett Kontaveit

Aasta parimateks tennisistideks nimetati Kontaveit ja Zopp

Laupäevasel tenniseliidu auhinnagalal kuulutati välja tenniseaasta parimad. Parima naistennisisti tiitli pälvis Anett Kontaveit, parimaks meestennisistiks tunnitati Jürgen Zopp. Aasta tennisehetk kuulus Kaia Kanepile, kes tegi ilusa comeback’i ja jõudis US Openil veerandfinaali.