ERR toob ekraanile olulised Euroopa meistrivõistlused ({{commentsTotal}})

Mart Seim Autor: AFP/Scanpix

Euroopa meistrivõistlused tõstmises, sõudmises ning kergejõustikus jõuavad otsepildis Eesti televaatajateni ETV, ETV2 ja ETV+ kanalite vahendusel.

Eeloleval laupäeval, 16. aprillis näitavad ETV2 ja ETV+ otseülekannet Norras Fördes toimuvatelt Euroopa meistrivõistlustelt tõstmises, kus üliraskekaalus (+105 kg) teeb olümpiahooaja esimese võistluse Eesti 2015. aasta parimaks sportlaseks valitud Mart Seim. Otseülekande algus kell 18. Ülekannet kommenteerivad Helar Osila ja Mart Seimi treeningukaaslane Leho Pent.

Maikuu teise pühapäeva pärastlõunal jõuavad ETV2 ja ETV+ ekraanile sõudmise Euroopa meistrivõistluste finaalsõidud Saksamaalt Brandenburgist. Eesti paarisaeruline neljapaat koosseisus Kaspar Taimsoo, Tõnu Endrekson, Allar Raja ja Andrei Jämsa kindlustasid olümpiapileti maailmameistrivõistlustel möödunud aasta augustis. Toona poodiumile jõudnud sõudekvartett läheb kolm kuud enne Rio olümpiamänge ka EM-i starti medalimõtetega.

Kergejõustiku Euroopa meistrivõistlustelt Hollandis jõuavad otseülekanded Eesti televaatajateni ETV, ETV2 ning ETV+ vahendusel 6.-10. juulini. Amsterdami olümpiastaadionil toimuvatel kergejõustiku Euroopa meistrivõistlustel esindavad Eestit teiste seas Gerd Kanter, Rasmus Mägi ja Ksenija Balta.

ERR-i sporditoimetuse juhi Rivo Saarna sõnul on kõik kolm EM-i olümpiamängude eel erilise tähtsuse ning tähendusega. „Soovime näidata meie sportlaste valmisolekut aasta olulisema spordisündmuse – Rio suveolümpiamängude eel,” kommenteeris Saarna. „Pole kahtlust, et Eesti medalilootused nende aladega seoses on kõrged ja realistlikud, nii EM-i kui Rio2016 kontekstis – hoiame meie spordisangaritele pöialt ja ootame medaleid.”

Kõigile kolmele EM-ile saab kaasa elada ka ERR-i spordiportaali vahendusel. Teleõigustest tulenevalt on ülekanded interneti ja mobiili vahendusel nähtavad vaid Eesti territooriumil.

Toimetaja: Maarja VärvFOTOD | Maadluslegend August Englas saadeti viimsele teekonnale

Täna toimus 21. märtsil meie seast lahkunud kahekordse maadluse maailmameistri August Englase ärasaatmine.

tennis
Ratastoolitennisistid tõid turniirilt Eestile 11. koha

Eesti ratastoolitennisistid Viljar Villiste, Mait Mätas ja Urmo Voogla võitlesid Eestile Portugalis toimunud World Team Cup Euroopa kvalifikatsioonivõistlusel 11. koha. Turniiri võidu noppis Poola.