Kevin Korjus vormelirooli istumisest: ma ei usu seda enam ({{commentsTotal}})

Võidusõitja Kevin Korjus naaseb aastase pausi järel sõitjana ringrajale. Nädalavahetusel alustab ta hooaega kereautode sarjas Renault Sport Trophy.

Eelmisel aastal teenis Kevin Korjus elatist välismaal noori sõitjaid treenides, oodates võimalust taas ise rajale naasta. Nii nagu üle-eelmisel hooajal, ootavad tänavu taas kereautod – kuus nädalavahetust ehk 12 etappi Renault sarjas, kus masinate tippkiirused ulatuvad pisut üle 300 kilomeetri tunnis.

„Ringiajad on väga-väga kiired võrreldes keskmiste kereautodega. Ainukene, mis Euroopas sellest autost on kiirem, on DTM,” sõnas Korjus ETV spordiuudistele antud intervjuus.

Kuigi vormelikarjääris jäi Korjusel suur läbilöök tegemata, ei tee 23-aastane võidusõitja sellest lugu. Vormelite maailmas määrab karjääri paljuski iseenda rahakott, samuti tutvused. Nagu Korjus ise ütleb, on alati tähtsam vaadata tulevikku. Ja miks mitte seostada seda professionaalina kereauto piloodina, sest Kesk-Euroopas on ka DTM ja GT-3 sarjad ülipopulaarsed.

„Kereautode sõitjaid on kokkuvõttes rohkem kui vormelisõitjaid. Lihtsalt vanuse poolest olen ma kereautode mõistes väga-väga noor ja vormelis oleksin ma pigem keskmine vanus. Vanusepiir on erinev,” võrdles Korjus kereautode- ja vormelisarju.

Kas kunagi võiks veel Kevin Korjust ka vormelipiloodina näha? „Ma ei usu seda. Kui aus olla, siis kui tänapäeva vormelit näed, siis esiteks on minu jaoks see aeg läbi ja rahaliselt on vormelit sõita palju kallim,” tõdes Korjus.

Toimetaja: Maarja VärvKullamäe: Cramo on alati kullale favoriit number üks

Eesti korvpallimeistrivõistlustel tehakse homme algust põhiturniiri viimase vooru kohtumistega. Reedel peavad igipõlised rivaalid Kalev/Cramo ja Tartu Ülikool järjekordse lahingu, seekord põhiturniiri võidu nimel.

Westbrooki kangelasteod aitasid Thunderi lisaajal võidule

Korvpalliliigas NBA nihutas kolmapäeval taas piire Oklahoma City Thunderi (43-31) tagamees Russell Westbrook, kes tegi järjekordse ajaloolise kolmikduubli ning aitas oma koduklubi võõrsil lisaajal 114:106 võidule Orlando Magicu (27-48) üle.

Vaata videot!

Euroopa väike jääaeg ehk kuidas sai iluuisutamine alguse

Juba kiviajal panid inimesed endale talla alla sirged luutükid ja käisid nendega uisutamas. Hiljem aga võeti kasutusele raud ja loomulikult hakati kohe ka uisuterasid valmistama.

Premier League alustas aegade suurimat võitlust piraatluse vastu

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga on asunud võitlusse ebaseaduslike otseülekannete vastu Suurbritannias ja välismaal. Kasutusele võetud meetmed olevat praegu karmimad kui kunagi varem.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.