EMÜ võitis kodus ja saalihoki finaalseeria jätkub ({{commentsTotal}})

Saalihoki Eesti meister täna veel ei selgunud, sest kolmanda finaalmängu võitis Maaülikooli Spordiklubi 8:5. Saku meeskond juhib finaalseeriat kaks-üks.

Maaülikooli meeskond näitas täna kodupubliku ees algusest peale head mängu ja juba esimesel minutil läks juhtima 1:0. Saku mäng alguses takerdus ja nii tuli ühel hetkel vaadata lausa tabloole kus seisuks suisa 6:2 kaotusseis. Seejärel hakkas Saku aga vahet kahandama ja viis seisu kaheväravalise vaheni seisul 5:7. Siit aga enamat saavutada ei õnnestunud ja lõpptulemus tablool 8:5 koduklubi kasuks.

"Poistel oli see tahtmine liiga suur. Mäng lagunes natuke ära," sõnas SK LINK/Saku treener Marten Liiva. "Ilmselt oli see mäng täna natuke peas kinni. Meil on olnud enne ka Tartuga niimoodi, et algul ei saa seda kuidagi käima ja lõpus, kui käima saame, jääb aega natuke liiga väheks."

"Kaks esimest mängu elasime sisse ja esimesed finaalid meil," sõnas EMÜ treener Talis Mölder. "Nüüd hakkame vaikselt oma mängu saavutama ja ma olen ikka veel täiesti kindel, et... tuleb ära!"

Finaalseeria jätkub homme Saku koduplatsil, kus neil on taas võimalus kogu finaalseeria võita, selleks aga tuleb murda kange vastane.

"Homme on uus mäng ja otsast peale samad asjad - elame edasi!" ütles Mölder.

"Loomulikult kodus peame selle mängu ära võtma!" sõnas Liiva.

Toimetaja: Siim Boikovvõrkpallitriumf
Gheorghe Cretu
Cretu: praegust koondist ei saa kolme aasta tagusega võrrelda

Eesti meeste võrkpallikoondis naasis täna Mehhikost Maailmaliiga kolmanda tugevusgrupi meistritena. Koondise peatreener Gheorghe Cretu rääkis ERR-ile, et on koondis kolme aasta jooksul märgatavalt arenenud.

Uuendatud: 22:15 
tennis
Marin CilicMarin Cilic
Cilic jahib viieaastase vaheaja järel Londoni tiitlit

Meeste tennise maailma edetabelis seitsmendal real paiknev Marin Cilic püüab Londonis peetaval Queen’s Clubi tenniseturniiril karjääri teist võitu muruväljakuil.