EMÜ võitis kodus ja saalihoki finaalseeria jätkub ({{commentsTotal}})

Saalihoki Eesti meister täna veel ei selgunud, sest kolmanda finaalmängu võitis Maaülikooli Spordiklubi 8:5. Saku meeskond juhib finaalseeriat kaks-üks.

Maaülikooli meeskond näitas täna kodupubliku ees algusest peale head mängu ja juba esimesel minutil läks juhtima 1:0. Saku mäng alguses takerdus ja nii tuli ühel hetkel vaadata lausa tabloole kus seisuks suisa 6:2 kaotusseis. Seejärel hakkas Saku aga vahet kahandama ja viis seisu kaheväravalise vaheni seisul 5:7. Siit aga enamat saavutada ei õnnestunud ja lõpptulemus tablool 8:5 koduklubi kasuks.

"Poistel oli see tahtmine liiga suur. Mäng lagunes natuke ära," sõnas SK LINK/Saku treener Marten Liiva. "Ilmselt oli see mäng täna natuke peas kinni. Meil on olnud enne ka Tartuga niimoodi, et algul ei saa seda kuidagi käima ja lõpus, kui käima saame, jääb aega natuke liiga väheks."

"Kaks esimest mängu elasime sisse ja esimesed finaalid meil," sõnas EMÜ treener Talis Mölder. "Nüüd hakkame vaikselt oma mängu saavutama ja ma olen ikka veel täiesti kindel, et... tuleb ära!"

Finaalseeria jätkub homme Saku koduplatsil, kus neil on taas võimalus kogu finaalseeria võita, selleks aga tuleb murda kange vastane.

"Homme on uus mäng ja otsast peale samad asjad - elame edasi!" ütles Mölder.

"Loomulikult kodus peame selle mängu ära võtma!" sõnas Liiva.

Toimetaja: Siim BoikovŽalgiris alistas Maccabi, kuid play-offi uks jäi suletuks

Korvpalli Euroliigas kindlustas Istanbuli Anadolu Efes 80:77 võiduga linnarivaali Fenerbahce üle koha kaheksa parema hulgas, edasipääs jäi kättesaamatusse kaugusesse võõrsil Tel Avivi Maccabi 93:77 alistanud Kaunase Žalgirisele.

tennis
VIDEOD | Väljakule jooksnud iguaan peatas Miami tenniseturniiril mängu

Miamis peetavalt kõrgetasemelisel tenniseturniiril pälvis esimese ringi mängu ajal kõvasti tähelepanu ootamatu külaline – väljakule jooksis iguaan, kelle tõttu tuli kohtumine mõneks ajaks peatada.