Infonet sai hooaja esimese kaotuse, liidriks tõusis Nõmme Kalju ({{commentsTotal}})

{{1460223150000 | amCalendar}}

Jalgpalli Premium liigas sai kuue vooru järel liidrikohta hoidnud Tallinna Infonet esimese kaotuse, kui jäi Kadrioru staadionil alla Tallinna Levadiale 0:1.

Infoneti jaoks algas kohtumine lootusrikkalt, aga Dmitri Kruglov ei suutnud kümnendal minutil penaltit realiseerida. Levadia karistas selle juba kolm minutit hiljem, kui Igor Morozov kohtumise ainsa värava lõi.

Seitsme vooru järel on meistriliiga uus liider nüüd Nõmme Kalju 16 punktiga, aga tabelitipp on tihe: järgnevad Levadia 15, Infonet ja Tartu Tammeka 14 punktiga.

Paide Linnameeskonnal ja neli vooru võiduta olev tiitlikaitsja Tallinna Flora on kümne punkti peal. Tabeli lõpetavad Sillamäe Kalev seitsme, Narva Trans nelja, Pärnu Linnameeskond kolme ja Rakvere Tarvas ühe punktiga.

Kullamäe: Cramo on alati kullale favoriit number üks

Eesti korvpallimeistrivõistlustel tehakse homme algust põhiturniiri viimase vooru kohtumistega. Reedel peavad igipõlised rivaalid Kalev/Cramo ja Tartu Ülikool järjekordse lahingu, seekord põhiturniiri võidu nimel.

Westbrooki kangelasteod aitasid Thunderi lisaajal võidule

Korvpalliliigas NBA nihutas kolmapäeval taas piire Oklahoma City Thunderi (43-31) tagamees Russell Westbrook, kes tegi järjekordse ajaloolise kolmikduubli ning aitas oma koduklubi võõrsil lisaajal 114:106 võidule Orlando Magicu (27-48) üle.

Vaata videot!

Euroopa väike jääaeg ehk kuidas sai iluuisutamine alguse

Juba kiviajal panid inimesed endale talla alla sirged luutükid ja käisid nendega uisutamas. Hiljem aga võeti kasutusele raud ja loomulikult hakati kohe ka uisuterasid valmistama.

Premier League alustas aegade suurimat võitlust piraatluse vastu

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga on asunud võitlusse ebaseaduslike otseülekannete vastu Suurbritannias ja välismaal. Kasutusele võetud meetmed olevat praegu karmimad kui kunagi varem.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.