Lasteraamatu avaldanud olümpiavõitja: mul ei jätku võistlemiseks energiat ({{commentsTotal}})

Kuuel korral Sloveenias aasta naissportlaseks valitud mäesuusataja Tina Maze esitles kodumaal Ljubljanas lastele mõeldud pildiraamatut „Tina ja karu jõud”.

Kui lapsed uurisid kahekordselt olümpiavõitjalt ja neljakordselt maailmameistrilt, kas tema sportlaskarjäär jätkub, tunnistas 32-aastane Maze, et suusatab võimalusel iga päev, aga võistlemine ei paku enam pinget. Otsust tuleviku osas lubas ta hiljemalt suvel.

Viimasel ajal on Maze tegelenud tele- ja filmitöö ning muinasjuttude kirjutamisega.

„Tean juba mõnda aega, mida ma tahan tulevikus teha. Ma pole ametlikult lõpetamisest teatanud, aga ma ei saa valetada, kui mul ei jätku võistlemiseks energiat,” tunnistas Maze. „Ja ma ei saa öelda, et jätkuks. Tuleb teha otsus ja oleks aus anda sellest ka inimestele teada.”

Toimetaja: Maarja VärvKullamäe: Cramo on alati kullale favoriit number üks

Eesti korvpallimeistrivõistlustel tehakse homme algust põhiturniiri viimase vooru kohtumistega. Reedel peavad igipõlised rivaalid Kalev/Cramo ja Tartu Ülikool järjekordse lahingu, seekord põhiturniiri võidu nimel.

Westbrooki kangelasteod aitasid Thunderi lisaajal võidule

Korvpalliliigas NBA nihutas kolmapäeval taas piire Oklahoma City Thunderi (43-31) tagamees Russell Westbrook, kes tegi järjekordse ajaloolise kolmikduubli ning aitas oma koduklubi võõrsil lisaajal 114:106 võidule Orlando Magicu (27-48) üle.

Vaata videot!

Euroopa väike jääaeg ehk kuidas sai iluuisutamine alguse

Juba kiviajal panid inimesed endale talla alla sirged luutükid ja käisid nendega uisutamas. Hiljem aga võeti kasutusele raud ja loomulikult hakati kohe ka uisuterasid valmistama.

Premier League alustas aegade suurimat võitlust piraatluse vastu

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga on asunud võitlusse ebaseaduslike otseülekannete vastu Suurbritannias ja välismaal. Kasutusele võetud meetmed olevat praegu karmimad kui kunagi varem.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.