Olümpianormi püüdnud Zirk: mõtlesin üle natuke ({{commentsTotal}})

Kregor Zirk sai ujumisvõistlustel Stockholmis meeste saja meetri liblikujumises üheksanda koha, võites B-finaali uue Eesti rekordiga 53,23 sekundit.

Senine rekord paranes ligi nelja kümnendikuga, ühtlasi täitis 16-aastane Zirk Euroopa meistrivõistluste A-normi. Rio olümpiamängude A-normist 52,36 jäi lahutama 87 sajandikku.

„Lootsin ikka veidi paremat tulemust – alla 53 sekundi ujuda,” ütles Zirk ETV spordisaatele. „Aga võib-olla olidki liiga suured eesmärgid. Nagu 50 m ajast näha oli, siis kiirust mul on ja vastupidavust ka tegelikult 100 m jaoks. Enne võistlust mõtlesingi selle 100 m peale ja natuke mõtlesin võib-olla üle.”

Toimetaja: Maarja VärvKullamäe: Cramo on alati kullale favoriit number üks

Eesti korvpallimeistrivõistlustel tehakse homme algust põhiturniiri viimase vooru kohtumistega. Reedel peavad igipõlised rivaalid Kalev/Cramo ja Tartu Ülikool järjekordse lahingu, seekord põhiturniiri võidu nimel.

Westbrooki kangelasteod aitasid Thunderi lisaajal võidule

Korvpalliliigas NBA nihutas kolmapäeval taas piire Oklahoma City Thunderi (43-31) tagamees Russell Westbrook, kes tegi järjekordse ajaloolise kolmikduubli ning aitas oma koduklubi võõrsil lisaajal 114:106 võidule Orlando Magicu (27-48) üle.

Vaata videot!

Euroopa väike jääaeg ehk kuidas sai iluuisutamine alguse

Juba kiviajal panid inimesed endale talla alla sirged luutükid ja käisid nendega uisutamas. Hiljem aga võeti kasutusele raud ja loomulikult hakati kohe ka uisuterasid valmistama.

Premier League alustas aegade suurimat võitlust piraatluse vastu

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga on asunud võitlusse ebaseaduslike otseülekannete vastu Suurbritannias ja välismaal. Kasutusele võetud meetmed olevat praegu karmimad kui kunagi varem.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.