Baranov: koht poolkaitses oli väike üllatus ({{commentsTotal}})

Eesti koondise eilses sõprusmängus Serbiaga sai täismängu kirja keskkaitsja Nikita Baranov, kes on treener Magnus Pehrssonile ka oma esitustega Floras muljet avaldanud.

Kui peatreener Magnus Pehrsson jalgpallikoondise märtsis kokku kutsus, nimetas ta Flora keskkaitsjat Nikita Baranovit Eesti liiga parimaks mängijaks. Eileõhtuse Serbia kohtumisega oma viienda koondisemängu kirja saanud 23-aastasele mängijale on see päris ilus tunnustus.

"Minu ülesanne on näidata head mängu ja areneda mängijana. Kui treener näeb minus potentsiaali ja hindab minu mängu kõrgelt, siis mul on hea meel ja see annab mulle lisamotivatsiooni rohkem tööd teha ja iga päev juurde panna," sõnas Baranov ETV-le.

Koondise treeneritel on küpsemas ka plaan kasvatada Baranovist koondises alumise poolkaitse positsiooni mängija. "Minu jaoks oli see väike üllatus. Ma tulin ja ta kohe ütles, et tahame sind proovida. Mis sa ise arvad, ta küsis. Ma ütlesin, et võib proovida - miks mitte? Kui selline võimalus tuleb ja treener usaldab mind keskpoolkaitsesse, siis ma proovin anda endast parima."

Möödunud aastal Floraga meistriks tulnud Baranov on meisterklubis mängides ammutanud kõvasti enesekindlust. "Leidsin oma mängu ja treenerid aitavad nii koondises kui Floras. Kindlasti tegin sammud arengus edasi. Proovin jätkata samamoodi."

Jalgpallikoondise järgmised mängud on mai lõpus-juuni alguses, kui ees ootab Balti turniir ja maavõistlus Andorraga.

Toimetaja: Siim BoikovMattias Käit: Fulhamis ollakse uhked, et mind koondisse kutsutakse

18-aastane Mattias Käit mängib klubijalgpalli Inglismaal Fulhamis ning tema sõnul ollakse seal väga uhked, kui noormees ka Eesti A-koondisse kutseid teenib.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.