Kalevi sõudekeskuses avati jõevaatega ergomeetrisaal ({{commentsTotal}})

Täna avati Pärnu Kalevi sõudekeskuses sõudeergomeetrite saal.

Sõudeergomeetrite jaoks ehitati ruum, kus trenni saab teha vaatega jõele ja see on hoopis midagi muud kui akendeta ruumis. Sõudekeskuse juht ja Eesti sõudekoondise peatreener Matti Killing ütleb, et kõik tööd tuleb ise teha, sest kes ehitusfirmat palgata jõuab. Killing sai täna Pärnu maavanemalt kätte ka maakonna vapimärgi, sest ta oli vabariigi aastapäeval sõudjatega Portugalis treeninglaaagris

"Kindlasti oleme saanud toetusi ka kultuuriministeeriumilt, linnalt ja nii edasi, aga kunagi ei ole raha palju ja kui sa tahad midagi paremini teha, siis sa pead ise käed külge panema ja leidma võimalusi, toetajaid. Sellega oleme küllalt hästi hakkama saanud," sõnas Killing "Aktuaalsele kaamerale".

"Ma arvan, et see on väga hea baas. Kui siia 300 000 - 400 000 eurot kulutada, siis ta oleks täiesti tipptasemel baas. Alge on täiesti olemas."

Toimetaja: Siim Boikovvõrkpallitriumf
Gheorghe Cretu
Cretu: praegust koondist ei saa kolme aasta tagusega võrrelda

Eesti meeste võrkpallikoondis naasis täna Mehhikost Maailmaliiga kolmanda tugevusgrupi meistritena. Koondise peatreener Gheorghe Cretu rääkis ERR-ile, et on koondis kolme aasta jooksul märgatavalt arenenud.

Uuendatud: 22:15 
tennis
Marin CilicMarin Cilic
Cilic jahib viieaastase vaheaja järel Londoni tiitlit

Meeste tennise maailma edetabelis seitsmendal real paiknev Marin Cilic püüab Londonis peetaval Queen’s Clubi tenniseturniiril karjääri teist võitu muruväljakuil.