Kalevi sõudekeskuses avati jõevaatega ergomeetrisaal ({{commentsTotal}})

Täna avati Pärnu Kalevi sõudekeskuses sõudeergomeetrite saal.

Sõudeergomeetrite jaoks ehitati ruum, kus trenni saab teha vaatega jõele ja see on hoopis midagi muud kui akendeta ruumis. Sõudekeskuse juht ja Eesti sõudekoondise peatreener Matti Killing ütleb, et kõik tööd tuleb ise teha, sest kes ehitusfirmat palgata jõuab. Killing sai täna Pärnu maavanemalt kätte ka maakonna vapimärgi, sest ta oli vabariigi aastapäeval sõudjatega Portugalis treeninglaaagris

"Kindlasti oleme saanud toetusi ka kultuuriministeeriumilt, linnalt ja nii edasi, aga kunagi ei ole raha palju ja kui sa tahad midagi paremini teha, siis sa pead ise käed külge panema ja leidma võimalusi, toetajaid. Sellega oleme küllalt hästi hakkama saanud," sõnas Killing "Aktuaalsele kaamerale".

"Ma arvan, et see on väga hea baas. Kui siia 300 000 - 400 000 eurot kulutada, siis ta oleks täiesti tipptasemel baas. Alge on täiesti olemas."

Toimetaja: Siim BoikovŽalgiris alistas Maccabi, kuid play-offi uks jäi suletuks

Korvpalli Euroliigas kindlustas Istanbuli Anadolu Efes 80:77 võiduga linnarivaali Fenerbahce üle koha kaheksa parema hulgas, edasipääs jäi kättesaamatusse kaugusesse võõrsil Tel Avivi Maccabi 93:77 alistanud Kaunase Žalgirisele.

tennis
VIDEOD | Väljakule jooksnud iguaan peatas Miami tenniseturniiril mängu

Miamis peetavalt kõrgetasemelisel tenniseturniiril pälvis esimese ringi mängu ajal kõvasti tähelepanu ootamatu külaline – väljakule jooksis iguaan, kelle tõttu tuli kohtumine mõneks ajaks peatada.