Haanjas kulmineerus ETV-Swedbank noortesari ({{commentsTotal}})

Haanjas pandi punkt kodusele suusahooajale. ETV-Swedbanki noorte murdmaasarja 18 võistlusklassis said üldvõitja rõõmu tunda 12 erineva klubi noored. Kolme esikohaga oli edukaim Tartu Suusaklubi.

Haanjas peetud ETV-Swedbanki noortesarja 21. hooaja viimane, viies osavõistlus pidi selgitama üldvõitja kõige suurema osavõtjaskonnaga, 41 startijaga kõige nooremate, alla 11-aastaste tüdrukte seas. Punktivahed oli just nii väikesed, et ükskõik, kes kolmest - Anni Lii Unn, Gerda Kivil või Anlourdees Veerpalu Haanjas ühisstardist kolme kilomeetrise klassikadistantsi võidab - tõuseb ka üldvõitjaks. Seekord polnud kahtlustki - alles üheksa-aastane Gerda Kivil Tartu Suusaklubist võitis otsustava sõidu Anne Lii Unni ja Anlourdees Veerpalu ees ning oli ka hooaja kokkuvõttes parim.

Tartu klubile tõid üldvõidu veel täiseduga hooaja lõpetanud Ralf Kivil - Gerda vanem vend - ning neidudest Stine Lise Truu. Kõige napima võidu sai Haanjas alla 23-aastaste 20. kilomeetri distantsil Andreas Veerpalu, kes tänavust Estoloppeti sarja parimat Martin Nassarit edestas kahe sekundikümnendikuga.

Kõigil viiel osavõistlusel said sel hooajal võitjana triumfeerida peale Ralf Kivili veel Ivar Vsivtsev Karupesa Teamist, Kasper Lee Ülenurmelt, Anders Veerpalu Jõulu Suusaklubist, nagu ka Simo Teearu.

Toimetaja: Siim Boikovtennis
Ivanov Prantsusmaal kvalifikatsioonist edasi ei pääsenud

Vladimir Ivanov piirdus Prantsusmaal St Brieuc’s alanud 43 000 euro suuruse auhinnafondiga ATP Challengeri tenniseturniiril kvalifikatsiooni avaringiga.