Raudsepp pärast kadumaläinud hooaega: nüüd saab taas 100% jalgpallile keskenduda ({{commentsTotal}})

Eesti jalgpallikoondise peatreener Magnus Pehrsson on koondisesse toonud mitu nooremat mängijat. Neljapäevases Norra mängus paistis silma Andreas Raudsepp

22-aastase Raudsepa jaoks oli neljapäeval Norraga peetud maavõistlus neljas koondise mäng ja teine mäng algkoosseisus tõi talle kohe Eesti koondise parima väravavõimaluse, mis küll seekord veel realiseerimata jäi. Koondises valitseva õhkkonna jaoks jagub Levadiast koondisesse tulnud Raudsepal vaid kiidusõnu.

"Eesti on nii väike riik ja hoiame kõik kokku," sõnas ta ETV-le. "Meeskonnavaim ongi väga hea, kõik võtavad sind kui oma. Isegi, kui sa ei ole siin kaua olnud. See ongi meie trump. Loomulikult ka peatreener on head tööd teinud. Väljakul teame täpselt, mida teeb vastane ja mida teeme meie peame tegema. See kõik annabki kindluse."

Kui sel aastal on Raudsepp Levadias jälle 90 minuti mees, siis eelmine aasta sai ta vigastuse tõttu kaasa teha vaid kaheksas meistriliiga mängus, lisaks jättis treeningutele oma jälje sügisene kaitseväeteenistuses käimine. Nüüdseks on tervisemured ületatud.

"Põhimõtteliselt läks eelmine hooaeg kaduma. Aga kes teab, võib-olla see tuleb samas ka kasuks. Loodame, et vigastused olid eelmisel hooaja ära ja kaitseväes sai ka ära käidud - nüüd saab jälle sajaprotsendiliselt jalgpallile keskenduda. Eelmisel aastal tulin natuke liiga vara tagasi ja pikendasin veelgi enda vigastatud olemise perioodi. Selline väike viga sai tehtud, aga praegu on tervisega kõik tipp-topp."

Toimetaja: Siim BoikovEOK premeerib Kelly Sildaru 9500 euroga

Eesti Olümpiakomitee premeerib Šveitsis Crans-Montanas toimunud juunioride maailmameistrivõistlustel rennisõidus kuldmedali võitnud Kelly Sildaru 9500 euroga ja tema treenerit Tõnis Sildaru 4750 euroga.

Eesti Kergejõustikuliit esitles uut järelkasvutiimi koosseisu

Eesti Kergejõustikuliit esitles Utilitas järelkasvutiimi 2017 koosseisu, kuhu pääsesid kuus 2016. aastal U23 vanuseklassis tugevaimaid tulemusi näidanud sportlast.

tennis
Ivanov Prantsusmaal kvalifikatsioonist edasi ei pääsenud

Vladimir Ivanov piirdus Prantsusmaal St Brieuc’s alanud 43 000 euro suuruse auhinnafondiga ATP Challengeri tenniseturniiril kvalifikatsiooni avaringiga.