Ksenija Balta: kui suudan ennast ületada, siis usun, tuleb ka medal ({{commentsTotal}})

{{1459086333000 | amCalendar}}

Aastatepikkuse pausi järel edukalt kaugushüppesse tagasi tulnud Ksenija Balta eesmärgid on jätkuvalt kõrged - ta soovib jõuda uude meetrisse ja võita medaleid.

"Seitse meetrit kindlasti! See on see tulemus, mis on kindlasti [jalas - toim.]." sõnas Balta. "Aga kui räägime seitse plussist, siis seal peavad nii paljud asjad klappima. Miks mitte."

"Mulle tundub, et mul pole veel õnnestunud anda endast välja nii palju kui ma olen võimeline. Mind motiveerivad medalid ja kõik, mis sellega kaasneb."

Balta sõnul on tal vaja hetkel rõhuda tehnilisele poolele, sest füüsilised võimed on tal enda arvates maailma tippudega võrreldes täiesti tasemel. "Kiirus on täiesti tasemel. Hüppetehnika on loomulikult üks asi, mis on läinud aasta jooksul kaduma. See tunnetus."

"Kõige tähtsam on ikkagi see, et mõelda oma tulemuse ja enda ületamise peale. Ma arvan, et kui suudan ennast ületada, siis ma usun, et tuleb ka medal. Aga tuleb päris palju ennast ületada, sest tase on praegu meeletu, kui Portlandi võistluse järgi võisime vaadata."

Toimetaja: Siim BoikovŽalgiris alistas Maccabi, kuid play-offi uks jäi suletuks

Korvpalli Euroliigas kindlustas Istanbuli Anadolu Efes 80:77 võiduga linnarivaali Fenerbahce üle koha kaheksa parema hulgas, edasipääs jäi kättesaamatusse kaugusesse võõrsil Tel Avivi Maccabi 93:77 alistanud Kaunase Žalgirisele.

tennis
VIDEOD | Väljakule jooksnud iguaan peatas Miami tenniseturniiril mängu

Miamis peetavalt kõrgetasemelisel tenniseturniiril pälvis esimese ringi mängu ajal kõvasti tähelepanu ootamatu külaline – väljakule jooksis iguaan, kelle tõttu tuli kohtumine mõneks ajaks peatada.