Ksenija Balta: kui suudan ennast ületada, siis usun, tuleb ka medal ({{commentsTotal}})

{{1459086333000 | amCalendar}}

Aastatepikkuse pausi järel edukalt kaugushüppesse tagasi tulnud Ksenija Balta eesmärgid on jätkuvalt kõrged - ta soovib jõuda uude meetrisse ja võita medaleid.

"Seitse meetrit kindlasti! See on see tulemus, mis on kindlasti [jalas - toim.]." sõnas Balta. "Aga kui räägime seitse plussist, siis seal peavad nii paljud asjad klappima. Miks mitte."

"Mulle tundub, et mul pole veel õnnestunud anda endast välja nii palju kui ma olen võimeline. Mind motiveerivad medalid ja kõik, mis sellega kaasneb."

Balta sõnul on tal vaja hetkel rõhuda tehnilisele poolele, sest füüsilised võimed on tal enda arvates maailma tippudega võrreldes täiesti tasemel. "Kiirus on täiesti tasemel. Hüppetehnika on loomulikult üks asi, mis on läinud aasta jooksul kaduma. See tunnetus."

"Kõige tähtsam on ikkagi see, et mõelda oma tulemuse ja enda ületamise peale. Ma arvan, et kui suudan ennast ületada, siis ma usun, et tuleb ka medal. Aga tuleb päris palju ennast ületada, sest tase on praegu meeletu, kui Portlandi võistluse järgi võisime vaadata."

Toimetaja: Siim Boikovvõrkpallitriumf
Gheorghe Cretu
Cretu: praegust koondist ei saa kolme aasta tagusega võrrelda

Eesti meeste võrkpallikoondis naasis täna Mehhikost Maailmaliiga kolmanda tugevusgrupi meistritena. Koondise peatreener Gheorghe Cretu rääkis ERR-ile, et on koondis kolme aasta jooksul märgatavalt arenenud.

Uuendatud: 22:15 
tennis
Marin CilicMarin Cilic
Cilic jahib viieaastase vaheaja järel Londoni tiitlit

Meeste tennise maailma edetabelis seitsmendal real paiknev Marin Cilic püüab Londonis peetaval Queen’s Clubi tenniseturniiril karjääri teist võitu muruväljakuil.