Klandorf mängutulemuse mõjutamiskatsest: usun, et toimus rünnak meie meeskonnale ({{commentsTotal}})

Eesti korvpalliliigas tehti neljapäeval ühele Tallinna Ülikool/Kalevi mängijale ettepanek osaleda mängutulemuse mõjutamises.

Tänane Postimees kirjutab, et enne neljapäevast Kalev/Cramo ja Tallinna Ülikool Kalevi kohtumist tehti ühe meeskonna ühele mängijale ettepanek osaleda mängutulemuse mõjutamises. Klubi informeeris korvpalliliitu ja meeskondade esindajatega peeti mängu eel koosolek.

Tallinna Ülikool Kalevi peatreeneri Kalle Klandorfi sõnul oli tegemist nende klubi vastu suunatud rünnakuga.

„Usun, et toimus rünnak väljastpoolt meie meeskonnale. Usun, et rünnaku juured on välismaal, proovisid suhelda meie välismaalasega, aga arvan, et see ei õnnestunud neil,” rääkis Klandorf ETV spordisaatele. „Ma ei tahaks nimesid siin öelda, see jääb esialgu meie ja korvpalliliidu teada. Vaatame, mis esmaspäeval edasi saab. Meeskondadel on koosolekud peetud, kus rääkisime asjadest ja praegu tundub, et mehed seisavad tublisti oma asja eest. Ma ei arva, et keegi meie meeskonnast või Kalev/Cramost oleks niisugusele asjale alla kirjutanud.”

Toimetaja: Maarja VärvMattias Käit: Fulhamis ollakse uhked, et mind koondisse kutsutakse

18-aastane Mattias Käit mängib klubijalgpalli Inglismaal Fulhamis ning tema sõnul ollakse seal väga uhked, kui noormees ka Eesti A-koondisse kutseid teenib.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.