Eesti maadlustreener naudib Soomes edu ({{commentsTotal}})

Kui Eesti maadlejad jäid eile Riias lõppenud Euroopa meistrivõistlustel medalita, siis Viljandist pärit Ahto Raska õpilased võitsid lausa kaks kulda. Raska töötab Soomes naiste maadluskoondise peatreenerina.

"Läksin olude sunnil pärast ülikooli lõpetamist Soome," ütles Raska ETV spordisaatele. "Seal tekkis huvi maadlustreeneri ameti vastu. Esimesed neli aastat otsisin oma kohta, naistele keskendusin pärast kahe aasta pikkust tööd."

Raska on Soomes rahul. "Treeningtingimused on head," ei varjanud Raska. "Saab kasutada ujulaid ja saale, ega pea kuskil aega kinni panema."

Raska loodab, et parimad ajad on tal ees. "Ma olen noor treener. Nüüd tuleb esimene olümpia, kus ootaks hoolealustelt häid tulemusi," sõnas ta.

Toimetaja: Ivo DobkevitschMattias Käit: Fulhamis ollakse uhked, et mind koondisse kutsutakse

18-aastane Mattias Käit mängib klubijalgpalli Inglismaal Fulhamis ning tema sõnul ollakse seal väga uhked, kui noormees ka Eesti A-koondisse kutseid teenib.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.