Nabi: tegemist oli olukorraga, kus kohtunik sai otsutada nagu tahab ({{commentsTotal}})

Kreeka-rooma maadluse kahekordne maailmameister Heiki Nabi sai 10. koha Euroopa meistrivõistlustel Riias. Turniir lõppes kaotusega veerandfinaalis.

Nabi oli avaringis vaba ja alistas teises ungarlase Armin Mozes Majorosi 3:2. Veerandfinaalis tuli aga tunnistada Valgevene esindaja, mulluste Euroopa mängude pronksi Ioseb Tšukošvili paremust 3:1. Kuna viimane kaotas oma poolfinaali, siis oli turniir Nabi jaoks sellega läbi.

"Ma ei teinud vastasele isegi mingit haaret. Tegemist oli olukorraga, kus ta sai otsustada nagu tahab," ütles Nabi ETV spordisaatele. "Ma ei läinud ennast sellest välja, sest mul on ka varem nii olnud."

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch