Skandinaavia karikavõistluste sprindivõidud läksid Norrasse ({{commentsTotal}})

Otepääl toimuvate murdmaasuusatamise Skandinaavia karikavõistluste kolmepäevase minituuri avapäeval oli kavas vabatehnikasprint, kus võidud läksid norralastele.

Naistest võitis Mari Eide, teisena finišeeris rootslanna Jonna Sundling. Kolmanda koha sai võitja kaasmaalanna Linn Soemskar. Meeste arvestuses läksid kõik kolm esimest koht norralastele. Esimese koha sai Haavard Solaas Taugboel, kellele järgnesid Paal Troean Aune ja Sindre Odberg Palm.

Eestlannadest sai parima 29. koha Kati Tammjärv, kes kvalifikatsioonis näitas päeva 27. aega. Teises veerandfinaalis startinud Tammjärv sai oma sõidus kuuenda koha.

Eesti meestest sai Martin Remmelg kvalifikatsioonis parimana kirja 44. koha.

Skandinaavia karikavõistluste sprindi üldarvestuses võitsid esikoha Even Northug Norrast ja Maja Dahlqvist Rootsist.

Homme sõidetakse minituuri raames naiste 5 km ja meeste 10 km eraldistardiga klassikatehnikasõidud.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch

Žalgiris alistas Maccabi, kuid play-offi uks jäi suletuks

Korvpalli Euroliigas kindlustas Istanbuli Anadolu Efes 80:77 võiduga linnarivaali Fenerbahce üle koha kaheksa parema hulgas, edasipääs jäi kättesaamatusse kaugusesse võõrsil Tel Avivi Maccabi 93:77 alistanud Kaunase Žalgirisele.

tennis
VIDEOD | Väljakule jooksnud iguaan peatas Miami tenniseturniiril mängu

Miamis peetavalt kõrgetasemelisel tenniseturniiril pälvis esimese ringi mängu ajal kõvasti tähelepanu ootamatu külaline – väljakule jooksis iguaan, kelle tõttu tuli kohtumine mõneks ajaks peatada.