Epp Mäe: järgmisel korral on mul türklanna vastu eelis ({{commentsTotal}})

Epp Mäe pidi Euroopa meistrivõistustel Riias leppima naistemaadluse raskekaalus seitsmenda kohaga. Avakohtumises saadud roietevaheliste lihaste vigastus seekord enamat ei võimaldanud.

Mäe kaotas kuni 75 kg avaringis türklannale Yasemin Adarile, keda ta oli viimati napilt võitnud. "Vastane oli teinud omad järeldused ja seekord ta mulle neid punkte ei andnud, kus ma need eelmisel korral võtsin," ütles Mäe ETV spordisaatele. "Paar korda oli seis juba selline, kus mul punktid käes, kuid eks ka türklanna oskas mulle vastu seista. Järgmisel korral on mul minna tema vastu kergem, sest siis olen mina see, kes on kodutöö ära teinud ja kaotusest õppinud."

Kuna Adar jõudis finaali, siis pääses Mäe lohutusringi, kus juhtis ukrainlanna Alla Tšerkassova vastu, kuid ikka kaotas. "Ukrainlanna tuli roide otsa peale ja paaril korral sain valu tunda," kommenteeris Mäe.

Toimetaja: Ivo Dobkevitschtennis
Ivanov Prantsusmaal kvalifikatsioonist edasi ei pääsenud

Vladimir Ivanov piirdus Prantsusmaal St Brieuc’s alanud 43 000 euro suuruse auhinnafondiga ATP Challengeri tenniseturniiril kvalifikatsiooni avaringiga.