Jalgpalligeenius 2015 on Sepa Jalgpallikeskus ({{commentsTotal}})

Sepa jalgpallikeskus
Sepa jalgpallikeskus Autor/allikas: MTÜ Jalgpallikool Tammeka

Jalgpallihaigla 2015. aasta jalgpalligeeniuseks valisid fännid ühe tõeliselt suure teo – Sepa Jalgpallikeskuse ühisrahastuskampaania. Koguni pooled kõigist oma hääle andnud fännidest pidasid Sepa Jalgpallikeskuse algatust geniaalseks. 7208 sümboolset ruutmeetrit leidsid endale 2 kuu jooksul 3108 omanikku ning kogutud raha annab tõhusa panuse Tartusse uue korraliku jalgpallikeskuse rajamiseks.

Jalgpallifänn Kati: „Hea näide kuidas võimatu teha võimalikuks ja unistused teoks. Väga äge, julge ja põhjendatud aktsioon ja teostus. Eestlased on tuntud üheskoos asjade, ürituste ära tegijad, aga alati on vaja eestvedajaid. Poistel oli soov ja ei jäädud nurka kössitama, vinguma ning soiguma kuidas ei saa, võeti kätte ja tehti ära!“

Jalgpallifänn Triin: „Lahe viis ühisrahastusprojektiks! Osta virtuaalselt tükike väljakust ning toeta staadioni renoveerimist ning paranda sellega treeningutingimusi paljudele lastele!“

Olles ise samuti uhke ruutmeetriomanik, loodab Jalgpallihaigla 10. juulil toimuval EM 2016 finaalmängu ühisvaatamisel kohtuda vastavatud Sepa Jalgpallikeskuses paljude oma liikmete ja sadade teiste ruutmeetriomanikega.

Kus on aga Jalgpallijobu 2015? Jalgpallihaigla juhatus otsustas, et Jalgpallijobu kuulutatakse välja üksnes juhul, kui üks tegu või kandidaat kogub vähemalt pooled jobuhääled. Nii „tublit“ tegijat aga 2015. aastal fännidel õnneks meelel ei mõlkunud ja seepärast jääb ka Jalgpallijobu sel korral välja kuulutamata. Järgmise korrani!

Jalgpallihaigla annab Jalgpalligeeniuse auhinna üle traditsiooniliselt aasta esimesel kodumängul, seekord 24. märtsil, Eesti - Norra sõpruskohtumisel.

Toimetaja: Ivo DobkevitschMohamed Salah
Liverpool ostis 39 miljoni euro eest ründetalendi

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani meeskond Liverpool ostis täna 39 miljoni euro eest AS Romalt egiptlasest ääreründaja Mohamed Salah', kes sõlmis viie aasta pikkuse lepingu.

Markelle Fultz ja NBA komissar Adam Silver
Soomlane valiti NBA draftis seitsmendana, Butler lahkus Bullsist

Möödunud öösel leidis Brooklynis aset järjekordne korvpalliliiga NBA draft. Esimese kümne valitu hulka kuulus kaks eurooplast.

võrkpallitriumf
Gheorghe Cretu
Cretu: praegust koondist ei saa kolme aasta tagusega võrrelda

Eesti meeste võrkpallikoondis naasis täna Mehhikost Maailmaliiga kolmanda tugevusgrupi meistritena. Koondise peatreener Gheorghe Cretu rääkis ERR-ile, et on koondis kolme aasta jooksul märgatavalt arenenud.

Uuendatud: 22:15 
tennis
Vladimir IvanovVladimir Ivanov
Ivanov pääses Hollandis kaheksa hulka
Uuendatud: 22.06

Hollandis Almere'is peetaval 15 000 USA dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiril jõudis Eesti meeste esinumber Vladimir Ivanov (ATP 407.) veerandfinaali.