Pühapäeval selgitati esimest korda koolinoorte Tallinna meistrid piljardis ({{commentsTotal}})

Vasakult: Sirp, Sihvonen, Tšunihhin, Šovkunenko. Autor: Jaan Kalmus Jr

Tallinnas Baribal Piljardiklubis toimunud Tallinna koolinoorte piljardi meistrivõistlustel selgitati välja Tallinna parimad koolid ja koolinoored piljardispordis.

Individuaalselt tuli võitjaks Kristjan-Mikko Sihvonen (Lasnamäe Gümnaasium), kellele järgnesid Philip Tšunihhin (Sikupilli Keskkool), Artur Šovkunenko (Mustamäe Humanitaargümnaasium) ja Karl Aleksander Sirp (Tallinna Inglise Kolledž).

Koolide arvestuses oli parim Tallinna Reaalkool 131 punktiga ning neile järgnesid Pirita Majandusgümnaasium (111) ja Tallinna Tõnismäe Reaalkool (109).

„Esmakordselt Eestis ellu kutsutud võistlusega soovime teadvustada pedagooge, koolinoori ja nende vanemaid, et piljard kui spordiala on paarikümne aastaga nii Eestis kui mujal maailmas teinud suure sammu edasi," sõnas Eesti Piljardi Föderatsiooni esindaja Kristjan Kuusik pressiteate vahendusel.

"Kuna võistluste vastu oli huvi suurem, kui oodata oskasime (63 osalejat), siis plaanime kindlasti tuleviks koolinoortele suunatud meistrivõistlusi korraldada ka teistes Eesti linnades ja maakondades," lisas Kuusik.

Toimetaja: Siim Semiskarjalgpalli mm-valiksari
Inglased võitsid ja hoiavad MM-valiksarjas oma puuri jätkuvalt puutumatuna

Inglismaa jalgpallikoondis alistas MM-valiksarjas täna kodus 2:0 Leedu ja jätkab ainsa meeskonnana, kellele pole löödud veel ühtki väravat.

tennis
Šveitslased pääsesid Miamis edasi, Radwanska kaotas vanale tuttavale

Miamis toimuval tenniseturniiril pääsesid meesüksikmängus teiste seas kolmandasse ringi šveitslased Stanislas Wawrinka ja Roger Federer.