Viimast aastat koondise peatreenerina alustav Boanas: tahan, et mängijatel oleks vähem survet ({{commentsTotal}})

Eesti naiste jalgpallikoondis alustab viimast aastat senise peatreeneri Keith Boanase käe all lootuses parandada lisaks oma mängule ka tänavusi tulemusi.

Eesti naiste jalgpallikoondis on jaanuari algusest saadik regulaarselt kolmapäeviti koos käinud, et paremini valmistuda eesootavaks hooajaks. Treeningule lisaks mängitakse sõprusmänge ka näiteks poiste meeskondadega, et harjutada end kiirema tempoga toime tulema.

"Me oleme siin tegelenud pigem fitnessiga ja kokkumänguga. Ma arvan, et sellest on väga palju kasu olnud, sest eelnevalt on meie probleemiks olnud see, et me ei suuda kokku mängida, sest mängijad on erinevates klubides," rääkis ETV spordiuudistele koondislane Sirje Roops.

EM-valikmängudest on naiste koondisel all kaotused Serbiale, Bosniale ja Inglismaale, sel aastal tuleb veel mängida kaks korda Belgiaga ja uuesti Bosnia ning Inglismaaga. Rasked kohtumised muudab veelgi raskemaks tõsiasi, et tänavune aasta jääb Keith Boanasele peatreenerina viimaseks.

"Ma tahaks ma, et mängijad tunneksid sel aastal vähem survet - vähemalt minu poolt. Ma ei taha, et nad tunneksid selle tõttu survet, et mina varsti lahkun. Muidugi peavad nad hoidma kõrget taset, sest seda on vaja ka selleks, et avaldada muljet uuele treenerile - kes see iganes ka poleks. Minu ootusi nad teavad. Nad teavad, et mina usun sellesse, et nad suudavad hästi mängida, kui nad seda tahavad," sõnas koondise peatreener Keith Boanas.

Märtsi alguses sõidab naistekoondis Küprosele turniirile, kus nädala jooksul mängitakse Iisraeli, Leedu, Bahreini ja Küprose naiskondadega. Esimene valikmäng Belgiaga ootab ees juba aprillis.

Toimetaja: Siim Semiskartennis
Ivanov Prantsusmaal kvalifikatsioonist edasi ei pääsenud

Vladimir Ivanov piirdus Prantsusmaal St Brieuc’s alanud 43 000 euro suuruse auhinnafondiga ATP Challengeri tenniseturniiril kvalifikatsiooni avaringiga.