VAATA | TV 10 olümpiastarti: 2. etapp ({{commentsTotal}})

Kokkuvõte noorte kergejõustikusarja 45. hooaja teisest etapist, mis toimus Lasnamäe Kergejõustikuhallis.

Kiiremaid tõkkejooksjaid autasustas ja intervjueeris 400 meetri tõkkejooksu Eesti rekordinaine Maris Mägi, kes võistles koolilapsena samuti TV10-s ja valmistub nüüd Euroopa meistrivõistlusteks ja loodab alistada Rio olümpianormi.

Noorte teivashüppajate sooritusi hindas sportlaskarjääri lõpetanud Veiko Kriisk. Eesti kõigi aegade kuuenda tulemuse 5.30 püstitanud Kriisk koostas treenerist isa Jaanusega oma karjäärist väikse kogumiku, mis sisaldab ka teivashüppe tehnikaõpetust.

Eelmise aasta Eesti parim naissportlane, maadleja Epp Mäe, võitis oma esimese diplomi jooksurajal. Pisikesest Tudu koolist välja kasvanud maadlustipp näitas TV 10 noortele võtteid, mis toovad maadluses punkte ning selgitas, miks just tahe on igal alal edu võtmeks.

Saate toimetaja-režissöör on Anu Säärits ja operaatorid Jüri Suurevälja, Silver Riibak, Arvo Mägi, Teet Konksi ning helirežissöör Toomas Vimb ja monteerija Villu Martverk.KONTAVEIT PRANTSUSMAA LAHTISTEL
Anett Kontaveit
Kontaveit: sellise kuumaga muidugi lihtne ei olnud

Eesti esireket Anett Kontaveit (WTA 53.) alustas tennise Prantsuse lahtistel meistrivõistlustel avaringis võiduga 29-aastase rumeenlanna Monica Niculescu (WTA 54.) vastu 7:5, 6:1.

võrkpalli mm-valikturniir
Võrkpalli MM-valikmäng Eesti - Venemaa / Eesti võrkpallikoondis
Võrkpallikoondis peab MM-valiksarja kolmanda ringi mängud 18.-23. juulini

Pühapäeval maailma absoluutsesse tippu kuuluvale Venemaale võimsa lahingu andnud Eesti meeste võrkpallikoondis jätkab 2018. aasta maailmameistrivõistluste finaalturniiri pileti püüdmist valiksarja kolmandas ringis, mille mängud toimuvad 18.-23. juulini.

Aleksandr Legkov
Spordikohus jättis Venemaa suusatajatele määratud võistluskeelud kehtima

Rahvusvahelise spordikohus (CAS) jättis kuuele Venemaa murdmaasuusatajale määratud ajutise võistluskeelu kehtima.

tennis
Karolina PliškovaKarolina Pliškova
Teise paigutusega Pliškova alustas Pariisis võidukalt

Prantsusmaa lahtiste naisüksikmängus teisena paigutatud tšehhitar Karolina Pliškova alustas turniiri 7:5, 6:2 võiduga hiinlanna Zheng Saisai üle.