Kristjan Ilves loobus murdmaasõidust kõhuviiruse pärast ({{commentsTotal}})

Kahevõistluse koondise hooajaeelne pressikonverents Autor: Siim Lõvi /ERR

Eesti kahevõistleja Kristjan Ilves jättis täna Prantsusmaal Chaux-Neuve'is starti minemata kõhuviiruse tõttu.

Terviseprobleem on Ilvest kimbutanud alates teisipäevast, kuid loodeti, et enesetunne läheb paremaks ja Prantsusmaal saab sõita. "Ärasõites oli juba enam-vähem tunne ja lootsin, et pääsen ikka võistlema, aga täna selgus, et ei ole minust midagi asja," lausus hüppevoorus 18. koha saanud eestlane.

"Kui paha on olla ja kõht lahti, siis ei suuda seal teistega võistelda. Täna oli terve päev suhteliselt kehva olla. Lootsin kogu aeg, et läheb paremaks, aga nii ei läinud. Ei hakanud murdmaarajale minema."

Chaux-Neuve'is võisteldakse ka pühapäeval. Homse suhtes ei ole Ilves veel otsust langetanud. Järgmisel nädalal on kavas Seefeldi etapp, seejärel Oslo ja Trondheimi võistlused ning siis tuleb enne juunioride MM-i väike paus.

Toimetaja: Siim BoikovMattias Käit: Fulhamis ollakse uhked, et mind koondisse kutsutakse

18-aastane Mattias Käit mängib klubijalgpalli Inglismaal Fulhamis ning tema sõnul ollakse seal väga uhked, kui noormees ka Eesti A-koondisse kutseid teenib.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.